Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

50 DNI W MINECRAFT 1.18: Wybudowałem dużą posiadłość [#1]

50 dni minecraft 1.18 seria lets play zagrajmy update budowanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 milyyo

milyyo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Ziomalek

Napisano 05 January 2022 - 14:33

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

SIEMANEEEEEEEEECZKO!

Ja nazywam się Miłosz i nie chcę się jakoś bardzo rozpisywać, bo wiem, że TL:DR i ludziom czytać długich postów się nie chce.  :P 

Przybyłem tu, aby po prostu nieskromnie pochwalić się moimi dokonaniami w klockowym świecie Minecrafta.

Miałem ogromną ochotę nagrać taki filmik i to zrobiłem.  :lol: 

Seria będzie wychodziła co 50 dni z takowym skrótem najciekawszych momentów urozmaiconym różnymi tzw. Cinematic Scenes,

które nie byłyby możliwe do stworzenia bez Replay Moda!

Bardzo angażuję się w konstruowanie rozmaitych budowli i tworzenie ciekawych rozwiązań  :D 

Bez owijania w bawełnę - zapraszam Was do obejrzenia, zostawienia łapencji i komentarza jeśli chcecie WINCYYYYJ!

Pozdrawiam przeserdecznie  :3 

 

(kliknij w miniaturę u góry aby przejść do filmu)


Użytkownik milyyo edytował ten post 05 January 2022 - 14:35

50-dni-miniatura.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 0micron

0micron

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 11 January 2022 - 18:14

SIemanko - poszła łapka w górę, chociaż przyznam, że trochę przewinąłem. Powiedz mi proszę, taka prozaiczna rzecz, a nigdy się nad tym nie zastanawiałem. W jaki sposób zmienić kamerę, by na przykład widzieć postępy pracy od  góry?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 50 dni, minecraft, 1.18, seria, lets play, zagrajmy, update, budowanie