Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapraszam na serwer minecraft bedzie 100 osob startuje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 _wentyl_1

_wentyl_1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • https://discord.gg/ENDmTuup
  • weteryniasz
  • gg

Napisano 26 August 2021 - 21:27

Zamierzam stworzyć klasyczny serwer geopolityczny i chciałbym zobaczyć ilu chętnych na to graczy by sie znalazło. Co mam na myśli pisząc "klasyczny serwer geopolityczny" - mam na myśli prosty serwer z pluginem Towny i mapą świata, bez żadnych udziwnień. Chciałbym także postawić na nieco wyższy poziom trudności w stworzeniu miasta/nacji, jaki był dotychczas na polskich serwerach geo (trudniejsze zdobywanie $$). Serwer miałby odzwierciedlać rzeczywistość, więc w grę wchodzą tylko istniejące (lub, które dawniej istniały) nacje i miasta. RP byłoby mile widziane. Zawsze mi się podobała też akcja (z serwera) tocząca się poza serwerem (na dc). Dlatego na discordzie będzie wiele kanałów stworzonych pod akcje toczącą się na serwerze (np. targ, polityka międzypaństwowa itp.).
 
 
Jaki mamy stan serwera ?
Za sobą mamy już testowanie i konfigurowanie pluginów (na testowym hostingu). Główny hosting jest upatrzony, ale nie ruszymy z pracą na nim, jeżeli nie będzie jakiegoś większego odzewu pod postem.
 
 
Jaki hosting ?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

opcja expert. W razie jakichkolwiek sugesti - jestem otwarty na propozycje.
 
 
Jaką mamy administracje ?
Administracja składa się z graczy, z którymi miałem przyjemność grać na serwerach geo w jednym mieście/państwie. Oczywiście nie jest nas wielu. Z chęcią przyjmiemy nowych i chętnych do współpracy ludzi.
 
 
Discord ?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Planowana wersja minecraft ?
Planujemy na 1.16.5 ze względu na dostępność mapy świata.
 
 
Co jeżeli będzie duży odzew pod postem ?
 
Zaplanujemy konferencje na discordzie, omówimy serwer i odpowiemy na wasze pytania.
Kiedy wystartowałby serwer ?
Jeżeli odzew będzie duży, szybko uwiniemy się ze spotkaniami na dc, to myślę, że na przygotowanie serwera nie będziemy musieli potrzebować więcej czasu niż 2-4 dni pracy.
 
 
Kolejny serwer p2w?
jestem przeciwny p2w, ale nie oznacza to, że na serwerze nie będzie można kupić np. rang (z czegoś serwer musi się utrzymać  ). Starałem się jak najbardziej zbalansować szanse na linii gracz - najwyższa ranga (kupna) dlatego w kitach nie zobaczycie, żadnych itemów dających olbrzymią przewagę gracza, który dał pieniążka.
 
 
Co jaki czas będą robione nowe edycje ?
Chciałbym, aby miasta/nacje się bardzo rozwinęły, rozbudowały, aby wyglądało to tak, jak wygląda w irl. Jeżeli mapa nie będzie przeorana, gracze nie będą już mieli wszystkiego pod dostatkiem to jedna edycja może trwać nawet i w nieskończoność. Chyba, że taka będzie wola graczy, aby zrobić nową edycję.
OTRZYMANO ZAPROSZENIE DO DOŁĄCZENIA DO SERWERA
Earth Craft
 
ZAPRASZAMY

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 27 August 2021 - 16:26

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey