Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Administrator] [Opiekun] Zostanę Administratorem/Opiekunem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 KrolMarian

KrolMarian

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • KrolMarian#2405
  • KrolMarian

Napisano 07 August 2021 - 17:49

Witam, pisze ten post aby polecić się na stanowisko Administratora/Opiekuna, mam duże doświadczenie jeśli chodzi o pełnienie funkcji na podobnych rangach, zaczynając od tych najniższych to byłem Chat modem na serwerze parkour myotherworld, tam zdobywałem doświadczenie zajmując się jedynie chat'em, byłem także pomocnikiem na serwerze TrollCraft przez krótki czas ale odszedłem, pełniłem także funkcję moderatora na serwerze one block stylowamc oraz na serwerze easyhc niestety IP już nie pamiętam, z takich wyższych rang to byłem Administratorem na serwerze SkyBlock eastcore oraz opiekunem na serwerze freebuild firezone, kiedyś próbowałem założyć własny serwer ale po kilku dniach od startu zamknąłem serwer że względu na brak graczy,jakiś czas temu bardzo dużo budowałem, przeważnie były to mapy parkour, sky wars, ale także spawn'y. Mógłbym sprowadzić jakas część graczy oraz mam kilka różnych pomysłów na eventy które można wprowadzić na serwer.

Więcej informacji na pw na discordzie: Romelu#7329

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam