Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam [Budowniczy][Technik]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 WhiteTigereq

WhiteTigereq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • WhiteTigereq#7207
  • WhiteTigereq

Napisano 19 June 2021 - 13:41

Witam serdecznie,poszukuję budowniczych,oraz technika do ekipy na swój serwer.

Nazwa i opis projektu/serwera:
Serwer survival + cuboidy.

Oczekuję: Ogarniętych,kreatywnych osób,najlepiej +18 ,sam mam 22 lata i reszta graczy jest w podobnym wieku,także grono starszych graczy.
Najlepiej by Budowniczy potrafił dosyć ładnie budować,oraz by był kontaktowy i kulturalny.

Co do Technika interesuje mnie osoba z jakimś doświadczeniem,by mogła pomóc w razie problemów z pluginami,bądź potrzebie konfiguracji lub stworzenia czegoś.Wiek również jakoś +17,po prostu zależy mi na odpowiedzialności l,oraz kulturze osobistej(Być może nawet jakieś wynagrodzenie z czasem,nie wiem)


Oferuję:Miłą rozgrywkę w gronie kulturalnych i starszych graczy,którzy chętnie pograją z kimś,oraz gwarantuje,Że atmosfera na serwerze będzie przyjaznaja.

O mnie:Mam 22 lata,pomysl stworzenia serwera wypłynął z dawnego marzenia,jak i również stworzenia "kąta" dla swoich znajomych z innego serwera,by po prostu mieć realny wpływ na coś i by dumnie prowadzić projekt,oraz by poznać trochę fajnych osób,wiadomo w grze często można poznać kogoś fajnego.




Kontakt: Discord: WhiteTigereq#7207
  • xBartuuuq lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 xBartuuuq

xBartuuuq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 15 July 2021 - 19:43

Jaki to tryb survival?
14lat nie przeszkadza kontakt dc Bartuuuq@8318