Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam Technika do stworzenia nietypowego serwera Minecraft [PŁACĘ]

Technik serwer minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bambachi

Bambachi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 March 2021 - 19:20

Dzień dobry, jestem właścicielem organizacji zrzeszającej początkujących streamerów, półprofesjonalne organizacje e-sportowe oraz redakcje internetowe. Chciałbym stworzyć serwer Minecraft MMO. Jeśli nie wiesz czym jest MMO, to wystarczy wpisać w google i bez problemu znajdziesz odpowiedź. Przykładem podobnego serwera jest wynncraft. Niestety moje umiejętności jeśli chodzi o techniczne kwestie minecrafta nie są wystarczające, aby stworzyć coś podobnego. Poszukuję technika, który będzie w stanie pomóc mi z tym celem. Owy technik może otrzymać zapłatę, na jaką się dogadamy lub zostać współwłaścicielem tego serwera. Serwer oczywiście ma w przyszłości zacząć zarabiać przynajmniej na swoje utrzymanie a w tym celu musi być porządnie zrobiony, więc czeka nas dużo pracy. Wstępny projekt jak ma wyglądać serwer mam już opracowany, jednak teraz trzeba z papieru przenieść to na silnik gry.  Posiadam możliwości promocji tego serwera i tym zamierzam się zająć. Jeśli ktokolwiek z czytających ten wpis jest zainteresowany, to proszę pisać. Najlepiej byłoby abyś był pełnoletni, ale  jeśli posiadasz wystarczające umiejętności, to możemy zmniejszyć wymagania dotyczące wieku.

Proszę podać w wiadomości którąkolwiek z wymienionych form kontaktu.

-DISCORD
-FACEBOOK
-TELEFON
 


Użytkownik Bambachi edytował ten post 18 March 2021 - 19:59


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Technik, serwer, minecraft