Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Administracja] Poszukuję Administracji | rcraft.xyz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Raczek

Raczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 01 February 2021 - 09:59

Witam witam ;)

 

Nie bawię się w rozpisywanie w to co potrafię, to co robię, konkrety:

 

O projekcie:

 

Nazwa serwera: rcraft.xyz

Serwer docelowo ma być współtworzony przez każdego członka Administracji, jednak (prywatnie) bardzo zależy mi na kilku trybach, z jednym trybem tzw. flagowym(głównym)

 

Tak więc aktualnie poszukuję osoby na stanowiska:

  • Technik/Programista - wdrożenia pluginów
  • Budowniczy - budowa podstawowej infrastruktury projektu;
  • Osoba obeznana w prowadzeniu marketingu projektu(prowadzenie wewnętrznych oraz zewnętrznych konkursów, prowadzenie Facebooka oraz ewentualnych innych mediów komunikacyjnych)
  • + każda osoba, która ma pomysł, chęć do działania oraz wolny czas :)

 

Od siebie[o mnie]

21 latek, który chce zainwestować trochę pieniędzy w Minecrafta. Na wstępie oferuję środowisko testowe na serwerze VPS. Ponad to odrobinę zna się w php-y, coś tam zna się na node i coś tam potrafi skonfigurować w pluginach. No i najważniejsze: działa zawodowo z serwerami. Po mojej stronie pozostaje grafika, utrzymanie serwera, wstępna promocja.

 

Jestem w stanie zaoferować kilka złotych, jednakże jestem w stanie wypłacić kilka tzw. premii motywacyjnych dla najbardziej zaangażowanych. Dla technika/programisty lub budowniczego - indywidualnie do dyskusji.

 

Kontakt:

 

Discord: RafalR#5205

GG: 9116950

 

Proszę o konkretne propozycje.


Użytkownik Raczek edytował ten post 15 February 2021 - 18:14


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gems11111111

Gems11111111

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 March 2021 - 16:11

aktywne?gems pl#4206