Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukujemy miłych i aktywnych budowniczych.

budowniczy poszukuje 1.16.4 teneruin

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 MathTheNight

MathTheNight

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Math#3195
  • MathTheNight

Napisano 07 January 2021 - 22:15

Dobry wieczór, Dzień dobry.

Aktualnie poszukujemy aktywnych i miłych budowniczych którzy mają wspaniałą aktywność i możliwość pomocy w budowaniu.
Nie potrzebujemy żadnych bardzo dobrych budowniczych, ale tylko takich którzy umieją się słuchać innych którzy proszą aby coś zrobić.

Mamy serwer Roleplay który jest na mapie podobnej do miasta z "Attack on Titan". Posiadamy własnego sprawnego i aktywnego technika który może posłuchać na pomysły budowniczych aby coś dodać, ale oczywiście mamy wielki projekt i mamy dużo do budowania, dlatego potrzebujemy was abyście nam mogli pomóc. 

Oczekujemy aktywności na serwerze Discord na nasze informację na temat budowania tego i tamtego, oraz nie potrzebujemy dobrej umiejętności budowania.
Za pomocą naszą macie też możliwość też nauczyć się budować wykonując jakieś zadania od innych budowniczych z drużyny albo od jednego z właścicieli.

Oferujemy jak napisałem, możliwość nauczenia się budowania.
Możesz też nauczyć się podstawowych komend WorldEdit / FAWE.
Jeśli będziemy mieli jakieś korzyści majątkowe, będziemy mogli podzielić się z wami.

Jeśli jesteś zainteresowany aby nam pomóc w budowaniu, zapraszam mnie dodawać do znajomych. 

Discord: Math#1337

Aktywność postu:
(Czas do 12 stycznia, po tym czasie rekrutacja jest niedostępna z powodu że mój Discord Tag jest zmieniony i może ktoś mi go ukraść. Jest możliwość że po tym czasie możesz mnie wciąż dodać i rekrutacja będzie wciąż aktywna.)

Pozdrawiam,
Math.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MathTheNight

MathTheNight

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Math#3195
  • MathTheNight

Napisano 09 January 2021 - 16:13

Informujemy że jeśli jesteście w wieku poniżej 13 lat, nie możemy was przyjąć nawet jeśli oczekujecie wynagrodzenie pieniężne które potrzebuje ciebie abyś był w wieku 13 lat.

O więcej informacji znajdziesz w zasadach Discord'a Terms Of Service:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Pozdrawiam.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowniczy, poszukuje, 1.16.4, teneruin