Skocz do zawartości


Zdjęcie

☢️ HarlemCraft - Reukrutacja zespołu ☢️

serwer minecraft head admin rekrutacja budowniczy serwer hardcore hardcore sieć serwerówm

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 m@j3m

m@j3m

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • M@J3M

Napisano 18 November 2020 - 12:01

☃️O mnie☃️


Witam. Nazywam się Mateusz, mam 24 lata i na co dzień jestem programistą. Jakiś czas temu jako widz Twictha trafiłem na stream z Kwadratowej Masakry i strasznie spodobał mi się projekt, zainspirowany tym jak funkcjonuje ten server postanowiłem dowiedzieć się więcej o developmencie pluginów pod bukkit. Nigdy wcześniej nie grałem w minecrafta i nie mam praktycznej wiedzy na temat tego jak powinien wyglądać server dla gracza. Szukam zespołu który pomoże mi odpowiednio rozwinąć projekt. W pierwszej kolejności chciałbym wprowadzić w życie server z całkowicie autorskim systemem [Hardcore + Frakcje + Sezony]. 


❤️O projekcie❤️


Na ten moment mam w całości ukończony system hardcore oraz wszelakie integracje z ProtocolLib, Essentials, Vault czy AuthMe. System frakcji jest zrobiony w połowie i aktualnie rozwijam możliwość kupna oraz edycji cuboidów. Na sam koniec pójdzie system sezonowy. Kodowo projekt jestem w stanie zakończyć w ciągu 2 miesięcy a jeżeli będzie tego wymagała sytuacja to w ciągu miesiąca.


Na ten moment mam opłaconą domenę oraz server VPS na którym można pracować LIVE. 


☠️Główne założenia Hardcore☠️

  • Gracz na start otrzymuje 5 żyć

  • Gracz nie może posiadać więcej niż 7 żyć

  • Po utracie wszystkich żyć ban do odnowienia życia

  • Od czasu załozenia konta co 24h odnawia się 1 życie

  • Gracz może oddać 1 życie znajomemu za koszt 2 swoich żyć

  • Na stronie live ranking zgonów, ostatnie zgony, ranking killów


✍️Główne założenia Frakcji✍️

  • Gracz za określoną cenę może założyć frakcję

  • Frakcja ma Nazwę, TAG - max. 5 liter oraz kolor na czacie do wyboru

  • Przywódca frakcji przy uzyciu odpowiednich komend może wykupić dla frakcji cuboid za określoną cenę - Na dynmap obszar opisany jako własność frakcji i zanzaczony wybranym kolorem

  • Przywódca może określać uprawnienia członków oraz gości na cuboidzie (Otwieranie skrzynek, przyciski etc.) 

  • Przywódca może wypowiedzieć wojnę innej frakcji - Wyniki wojny dostępne live na stronie internetowej

  • Ranking frakcji na stronie internetowej - Wygrane wojny/Zdobyte fragi


Główne założenia systemu Sezonowego

  • Sezon jest to okres 2-3 miesięcy w których dostępne będą podstawowe wyzwania sezonowe za które gracz będzie otrzymywał określoną ilość punktów sezonowych

  • Wyzwania będą dzieliły się na 

    • Wspólne - Dostępne dla wszystkich 

    • Eventowe - Dostępne w określonym czasie

    • Unikatowe - Dostępne do czasu osiągnięcia go przez pierwszego gracza


  • Na stronie oraz przy użyciu komendy /ranking gracz może podejrzeć sobię w formie GUI ranking aktualnego sezonu wraz z informacjami które wyzwania wykonał dany gracz

  • Na czacie informacja [TOP1-3] jeżeli gracz znajduje się na podium sezonu

  • Nie wykluczone, że za osiągniecie TOP1-3 w danym sezonie będą nagrody fizyczne lub pieniężne

  •  

‼️Poszukujemy‼️

Na pierwszym etapie do projektu poszukuję przede wszystkim HeadAdmina oraz budowniczych. W kolejnych etapach kiedy server będzie gotowy dla użytkownika otworzymy nabór na moderatorów oraz administrację servera.


HeadAdmin : → Jako, że nie mam doświadczenia w serverach poszukuję prawej ręki która wie jak server powinein wyglądać od strony gracza. Pomoże mi w doborze odpowiednich pluginów, określeniu cen np. założenia frakcji. Nie wymagam wiedzy technicznej ze względu na to, że sprawy techniczne nie sprawiają mi problemu 

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku HeadAdmin na innym serverze

  • Minimum 16 lat

  • Kultura osobista

  • Zaangażowania w projekt

  • Mikrofon oraz Discord

CreativeAdmin : → Szukam osoby która będzie odpowiedzialna za wnajdowanie nowych systemów/eventów oraz udogodnień które będziemy mogli wprowadzać na nasze servery żeby wyprzedzić konkurencję. 

 → Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w grze w minecraft na serverach dowolnego typu

  • Kreatywność

  • Minimum 16 lat

  • Zaangażowanie


Budowniczy : → Poszukuję budowniczego lub max 2-3 budowniczych. Według mnie na ten moment najlepiej zaprojektować już Hub’a z portalami na poszczególne servery [skyblock,hc itp. itd] oraz spawn na świecie hardcore 


Wymagania:

  • Jakikolwiek projekt spawnu/huba

  • Kultura osobista

  • Zaangażowanie



‼️Jak złożyć aplikację‼️

  • Najlepiej zaaplikować pisząć maila na adres [email protected] z tytułem [Stanowisko] Imię i nazwisko. Nie wymagam konkretnego szablonu. 

  • Można też skontaktować się ze mną przez Discord Majem#3374

 


Użytkownik m@j3m edytował ten post 18 November 2020 - 12:01

  • matix games lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 m@j3m

m@j3m

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • M@J3M

Napisano 18 November 2020 - 11:57

☃️O mnie☃️

Witam. Nazywam się Mateusz, mam 24 lata i na co dzień jestem programistą. Jakiś czas temu jako widz Twicha trafiłem na stream z Kwadratowej Masakry i strasznie spodobał mi się projekt, zainspirowany tym jak funkcjonuje ten server postanowiłem dowiedzieć się więcej o developmencie pluginów pod bukkit. Nigdy wcześniej nie grałem w minecrafta i nie mam praktycznej wiedzy na temat tego jak powinien wyglądać server dla gracza. Szukam zespołu który pomoże mi odpowiednio rozwinąć projekt. W pierwszej kolejności chciałbym wprowadzić w życie server z całkowicie autorskim systemem [Hardcore + Frakcje + Sezony]. 


❤️O projekcie❤️

Na ten moment mam w całości ukończony system hardcore oraz wszelakie integracje z ProtocolLib, Essentials, Vault czy AuthMe. System frakcji jest zrobiony w połowie i aktualnie rozwijam możliwość kupna oraz edycji cuboidów. Na sam koniec pójdzie system sezonowy. Kodowo projekt jestem w stanie zakończyć w ciągu 2 miesięcy a jeżeli będzie tego wymagała sytuacja to w ciągu miesiąca.


Na ten moment mam opłaconą domenę oraz server VPS na którym można pracować LIVE. 


☠️Główne założenia Hardcore☠️
  • Gracz na start otrzymuje 5 żyć

  • Gracz nie może posiadać więcej niż 7 żyć

  • Po utracie wszystkich żyć ban do odnowienia życia

  • Od czasu załozenia konta co 24h odnawia się 1 życie

  • Gracz może oddać 1 życie znajomemu za koszt 2 swoich żyć

  • Na stronie live ranking zgonów, ostatnie zgony, ranking killów


✍️Główne założenia Frakcji✍️
  • Gracz za określoną cenę może założyć frakcję

  • Frakcja ma Nazwę, TAG - max. 5 liter oraz kolor na czacie do wyboru

  • Przywódca frakcji przy uzyciu odpowiednich komend może wykupić dla frakcji cuboid za określoną cenę - Na dynmap obszar opisany jako własność frakcji i zanzaczony wybranym kolorem

  • Przywódca może określać uprawnienia członków oraz gości na cuboidzie (Otwieranie skrzynek, przyciski etc.) 

  • Przywódca może wypowiedzieć wojnę innej frakcji - Wyniki wojny dostępne live na stronie internetowej

  • Ranking frakcji na stronie internetowej - Wygrane wojny/Zdobyte fragi


Główne założenia systemu Sezonowego
  • Sezon jest to okres 2-3 miesięcy w których dostępne będą podstawowe wyzwania sezonowe za które gracz będzie otrzymywał określoną ilość punktów sezonowych

  • Wyzwania będą dzieliły się na 

    • Wspólne - Dostępne dla wszystkich 

    • Eventowe - Dostępne w określonym czasie

    • Unikatowe - Dostępne do czasu osiągnięcia go przez pierwszego gracza

  • Na stronie oraz przy użyciu komendy /ranking gracz może podejrzeć sobię w formie GUI ranking aktualnego sezonu wraz z informacjami które wyzwania wykonał dany gracz

  • Na czacie informacja [TOP1-3] jeżeli gracz znajduje się na podium sezonu

  • Nie wykluczone, że za osiągniecie TOP1-3 w danym sezonie będą nagrody fizyczne lub pieniężne

‼️Poszukujemy‼️

Na pierwszym etapie do projektu poszukuję przede wszystkim HeadAdmina oraz budowniczych. W kolejnych etapach kiedy server będzie gotowy dla użytkownika otworzymy nabór na moderatorów oraz administrację servera.


HeadAdmin : → Jako, że nie mam doświadczenia w serverach poszukuję prawej ręki która wie jak server powinein wyglądać od strony gracza. Pomoże mi w doborze odpowiednich pluginów, określeniu cen np. założenia frakcji. Nie wymagam wiedzy technicznej ze względu na to, że sprawy techniczne nie sprawiają mi problemu 

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku HeadAdmin na innym serverze

  • Minimum 16 lat

  • Kultura osobista

  • Zaangażowania w projekt

  • Mikrofon oraz Discord

CreativeAdmin : → Szukam osoby która będzie odpowiedzialna za wnajdowanie nowych systemów/eventów oraz udogodnień które będziemy mogli wprowadzać na nasze servery żeby wyprzedzić konkurencję. 

 → Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w grze w minecraft na serverach dowolnego typu

  • Kreatywność

  • Minimum 16 lat

  • Zaangażowanie


Budowniczy : → Poszukuję budowniczego lub max 2-3 budowniczych. Według mnie na ten moment najlepiej zaprojektować już Hub’a z portalami na poszczególne servery [skyblock,hc itp. itd] oraz spawn na świecie hardcore 

Wymagania:

  • Jakikolwiek projekt spawnu/huba

  • Kultura osobista

  • Zaangażowanie



‼️Jak złożyć aplikację‼️
  • Najlepiej zaaplikować pisząć maila na adres

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

    z tytułem [Stanowisko] Imię i nazwisko. Nie wymagam konkretnego szablonu. 

  • Można też skontaktować się ze mną przez Discord


 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwer minecraft, head admin, rekrutacja, budowniczy, serwer hardcore, hardcore, sieć serwerówm