Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.16.4] ZAPOWIEDŹ | Craftomania Survival RPG / Gildie / Questy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 staryrogal

staryrogal

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 31 październik 2020 - 22:15

logopng_qqwrsxq.png

start-whi_qqwrsne.png

 

Witam wszystkich serdecznie :)


Przedstawiam wam projekt, który tworzę od jakiegoś czasu. Niedawno do ekipy wpadli weteran gier RPG, oraz doświadczony technik, którzy wprowadzili do projektu sporo świeżości i tak z prostego Survivala tworzy się aktualnie serwer z zaawansowanymi zadaniami i gildiami. Sporo do zrobienia zostało, dlatego wciąż szukam graczy, którzy pomogą w budowaniu społeczności i serwera wnosząc nowe pomysły do projektu.

 

Klkinij,aby dołączyć do Discord

 

Miasto na styl czasów nordyckich, będzie pełnić rolę typowego miasta z gier MMO.

NPC od których będziemy dostawać zadania (questy). Pełnią rolę zwykłych obywateli i bandytów. Będą nawiązywać konwersacje z graczami.

Questy, zadania pojedyncze i złożone, czyli takie które trzeba aktywować wykonując inne.

Gildie tworzone przez graczy, ale pod kontrolą mistrzów gry (GM). Otrzymują teren na którym budują własne miasto lub obóz, rozwijają i tworzą własną gospodarkę i handel. Walczą z innymi zgrupowaniami.

Wolni strzelcy, to gracze którzy działają w pojedynkę, mają do wykonania kilka innych zadań niż gracze posiadający gildie.

Dwa światy. Pierwszy główny z zadaniami, miastami gildii i służący do ogólnej gry. Drugi typowo surowcowy, ale pełniący również funkcję do wykonywania zadań.

Tereny w głównym świecie z możliwością kupna przez wolnych strzelców w celu budowy własnej chaty, kryjówki bądź służące jako ziemia pod uprawę roślin.

 

Zapraszam i pozdrawiam, Łukasz.


Użytkownik staryrogal edytował ten post wczoraj, 22:46


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecamUżytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych