Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Niepokojący teaser nadchodzącej serii fabularnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 26 October 2020 - 21:34

Hej wszystkim,

 

Pracuję od jakiegoś czasu nad pewną serią "Minecraft - Demonologia"

Wrzucam wam tutaj krótki opis filmu i teaser.

 

W fascynującym świecie Askary każdego dnia mają miejsce nieziemskie przygody, a wielkie epickie wydarzenia co rusz zapisują się na kartach historii. Jednak w pewnej prowincji na smoczej wyspie zaczynaja dziać się
tajemnicze wydarzenia, którymi nikt zdaje się nie interesować. W świecie magii i miecza, w którym na nieboskłonie królowały kiedyś smoki nikt nie wierzy w demony czy złe duchy, nikt oprócz pewnej rodziny...
Wśród tych wszystkich fantastycznych opowieści, dzieją się małe tajemnicze sprawy których nie sposób rozwikłać. Demony przebudziły się, wyznawców Starego Boga jest co raz mniej, a w Askarze nikt nie jest przygotowany
na to co ma nadejść...

W małym miasteczku pod zamkiem Drakonia młody chłopak odkrywa sekretny gabinet swojego zmarłego ojca. To co w nim odnajduje przeraża go... Świat młodzieńca wywraca się do góry nogami, gdy okazuje się że demony istnieją,
a jego rodzic walczył z nimi w ukryciu. Chłopak nie może uciec przed przeznaczeniem i postanawia pójść w ślady ojca, od którego śmierci minęło 10 lat. Przez ten czas w Talsii złe duchy rozpanoszyły się na nowo, a młody
łowca jest jedynym który może pomóc tym biednym rodzinom. Demonologia to mroczna, acz zarazem fascynująca historia o tym, jak pełen determinacji bohater rozwiązuje kolejne zagadki i stawia czoła coraz to straszniejszym
maszkarom.

 



  • Kacprus i Pawelon lubią to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 03 December 2020 - 20:49

Cały czas szukam aktorów głosowych do nadchodzącej serii fabularnej jak coś ^^


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"