Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z zakupioną grą Minecraft win 10 edytion


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 son_gabi

son_gabi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 October 2020 - 18:26

Dzień dobry.
Kilka dni temu zakupiłam grę Minecraft Windows 10 Edition Master Collection i mam z nią kilka problemów.
Nie jestem zbyt biegła w obsłudze gier zakupionych przez internet (kiedyś z grami na płytach było o wiele łatwiej), dlatego nie za bardzo wiem jak sobie poradzić.

Zaczne od tego, że w Microsoft Store podczas próby zainstalowania zakupionej gry, instaluje mi wesję startową a Master Edition cały czas pokazuje jako "Zainstaluj".
Po odpaleniu samej gry, automatycznie loguje mnie do XBox (bez tego logowania pokazuje, że gra jest offline).
Dodatkowo pakiet Master Collection powinien mieć 1000 minecointów, co faktycznie pokazywało mi na początku podczas pierwszego uruchomienia gry, ale dzisiaj jak grę odpaliłam znikły moje minecointy jak również utworzony przezemnie świat i nie wiem co się stało.

Czy może mi ktoś powiedzieć jak prawidłowo zainstalować tą grę (mam cały czas wrażenie, że nie jesto na poprawnie zainstalowana), jak odzyskać minecointy (które nie wiem czemu znikły, a nic nie kupowałam) oraz jak trwale zapisywać stan gry, żeby znów nie utraciła stworzonego przezemnie świata?

Z góry bardzo dziękuje za wszelką pomoc.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam