Skocz do zawartości


Zdjęcie

nightstrike.pl Administracja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ThePolishMonkey

ThePolishMonkey

    Nowy

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 06 September 2020 - 13:03

Czesc! Jeszcze nie dawno to ja chcialem zostać kimś z adm i jestem -HeadAdmin serwera skyblock i survival. Tryb rusza za tydzień moze więcej,dlatego szukam osób do administracji na range Helper ,KidMod oraz Moderator Oczekuje: -Sprawnego mikrofonu -minimum 13 lat -znajomości chociaż podstawowych komend /kick /warn etc... -Dobrej atmosfery Wymagania:
Helper:13 lat + mikrofon i discord
KidMod: 13 lat + mikrofon i discord
Moderator:14 lat + mikrofon oraz discord Oferuję: -Range na serwerze mc -Range na serwerze discord -Dostęp do czatu dla administracji gdzie piszemy duzo informacji -Super wsparcia gdybyś czegoś nie wiedział/ała -Awanse -Miłą atmosfere na trybie P.s jestes chetny? Napisz do mnie! Discord:
A)Opiekun Survival: Marcelix66#0237
B)Opiekun SkyBlock:_Yoko_#5007
C) HeadAdmin trybów: Younger#1479 Mile widziane posiadanie Facebooka ,gdyz mamy grupe tam Pozdrawiam i powodzenia Na sprawdzenie podania dajcie mi kilka godzin XD (2 klasa technikum)

 


DeadCraftMC.pl - Serwer z przyszłością! Wejdź i sam się przekonaj <3 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Michix

Michix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • MPlayerGamerYT

Napisano 05 October 2020 - 09:51

 

Czesc! Jeszcze nie dawno to ja chcialem zostać kimś z adm i jestem -HeadAdmin serwera skyblock i survival. Tryb rusza za tydzień moze więcej,dlatego szukam osób do administracji na range Helper ,KidMod oraz Moderator Oczekuje: -Sprawnego mikrofonu -minimum 13 lat -znajomości chociaż podstawowych komend /kick /warn etc... -Dobrej atmosfery Wymagania:
Helper:13 lat + mikrofon i discord
KidMod: 13 lat + mikrofon i discord
Moderator:14 lat + mikrofon oraz discord Oferuję: -Range na serwerze mc -Range na serwerze discord -Dostęp do czatu dla administracji gdzie piszemy duzo informacji -Super wsparcia gdybyś czegoś nie wiedział/ała -Awanse -Miłą atmosfere na trybie P.s jestes chetny? Napisz do mnie! Discord:
A)Opiekun Survival: Marcelix66#0237
B)Opiekun SkyBlock:_Yoko_#5007
C) HeadAdmin trybów: Younger#1479 Mile widziane posiadanie Facebooka ,gdyz mamy grupe tam Pozdrawiam i powodzenia Na sprawdzenie podania dajcie mi kilka godzin XD (2 klasa technikum)

 

 

Szukasz Admina i Budowniczego chcesz mieć lepszy serwer?

 

Mam Budowniczego na serwerach: KrainaMc.pl oraz TabMc.pl

Admina na: TabMC.pl i na VictoryCraft

 

1. Mogę ulepszyć twój serwer o 360* oraz pomogę usuwać cheaterów.

2. Na kiedy potrzebujesz Admina lub Budowniczego?

3. Umiem i znam Pluginy na serwer prawie wszystkie.

4. Na ile osób jest serwer Minecraft i ile na nim gra na co dzień?

5. Ile osób jest w Administracji?

6. Podaj jakie rangi i tryby masz na serwerze. Jeżeli nie masz to ja ci mogę zrobić rangi: Gracz, Vip,Vip+, MVIP, MiniYT, YT, Budowniczy, Helper, Starzysta, JrAdmin, Admin, HeadAdmin, Właściciel.   TRYBY: Bedwars,SkyWars,MegaDrop,Survival+Gildie oraz PVP lub Duels.

 

Jeżeli chcesz współpracę odpisz jeżeli bym dostał Admin to bym ulepszył serwer o 1000* a nie o 360*.

 

Nick w Mc: MPlayerGamerYT

Nick tu: Michix


LAT 14

Komendy znane

Pluginy też


MIKROFON MAM działa 100%


MAM DISCORDA ORAZ TS



#3 ThePolishMonkey

ThePolishMonkey

    Nowy

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 05 October 2020 - 11:54

Pisz na discordzie szybko xD taka sytuacja nie może się zmarnować
LilMaksio#1479
Jestem 24/7

DeadCraftMC.pl - Serwer z przyszłością! Wejdź i sam się przekonaj <3