Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam kompanów do gry dla Synka 6L.

Znajomi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Jori1983

Jori1983

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Luckybalboa1983

Napisano 06 September 2020 - 09:55

Mój syn ma 6 lat. Póki co udało mi się zalogować na przez konto Microsoft w Minecraft (nie jestem zbyt dobra w obsłudze tej gry).
Mamy zainstalowane różne światy, a syn bardzo chciałby kogoś w grze spotkać. Gra w trybie kreatywnym, w ciągłym dniu. Z kuzynem na jednym ekranie gry grali na dwa pady, grał wprawdzie z serduszkami i nocą bo z kuzynem, ale raczej trochę się boi. Dużo buduje, hoduje zwierzęta itd. Nie wiem jak rozmawiać podczas gry bo on jeszcze nie umie czytać. Chcę sobie razem chodzić po świecie. Mam nadzieję że kogoś uda się zaprosić. Nasz tag to luckybalboa1983. Pozdrawiam serdecznie

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 RadisJnk12

RadisJnk12

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 October 2020 - 17:24

Witam, mam syna lat 7 i też szukam kolegi do gry w Minecraft. Kontakt do mnie:[email protected]. Syn korzysta z wersji gry 1.16 na Xbox one "s" z kontem live gold do gry w multiplayera. Kontakt pomiędzy graczami możliwy jest przez Skype zainstalowany na konsoli z wykorzystaniem słuchawek z mikrofonem. Jeżeli jest Pani zainteresowana to przydała by się jakaś weryfikacja może właśnie przez Skype w obecności dzieciaków. Pozdrawiam Adrian tj tata





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Znajomi