Skocz do zawartości


Zdjęcie

SERWER PVP+RPG 1.12.2 | RPGCRAFT.PL

NoPremium Whitelist Płatny

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pawelowsky

pawelowsky

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • pawelowsky

Napisano 18 August 2020 - 08:19

Elo dzisiaj chce zaprezentować wam mój serwer minecraft na wersje 1.12.2.Serwer jest typu pvp+rpg.Na serwerze możecie znaleźć rózne magiczne bronie, questy,amulety,akcesoria, i inne magiczne przedmioty, do tego są też misje które uzupełniają całą fabułe serwera.Na serwerze jest też texturepack który mozecie wgrać poprzez komendę /rp. Na serwerze są tez działki rózne dungeony i miasta tam się rozgrywa największa część fabuły.Serwer na razie jest w fazie testów nie dawno wystartował więc jeśli będą jakieś błędy zgłaszajcie Adminowi. Za znalezienie błędów i ich podanie będą dawane nagrody. Za zapraszanie graczy też będą małe upominki.Przesyłam wam pare screenów z serwera i film prezentujacy serwer.
ip: rpgcraft.pl
wersja: 1.12.2

screeny: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


film: 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 August 2020 - 07:12

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, Whitelist, Płatny