Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoja własna strona www! (Update)

www strona programista php web api technik www programista www tanio wizytówka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Marczello

Marczello

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • CubeStorm#8680
  • CubeStorm

Napisano 25 July 2020 - 12:03

CZEŚĆ!

Cieszę się, że znalazłeś chwilę, aby obejrzeć moje ogłoszenie

 

Chyba każdy się ze mną zgodzi, że strona www to w dzisiejszych czasach must have dla każdego profesjonalnego serwera Minecraft. Jeśli nie ma strony - nie ma serwera.

Z tutoriala na jutubie napisze, html i css to nawet nie programowanie! - Ok! Chcesz mieć stronę, stwórz ją.

Ja nie oferuje Ci stworzenia prostej strony www - oferuję Ci stworzenie miejsca w internecie dla Ciebie, Twojego serwera i całej jego społeczności! Miejsca, w którym z poziomu komputera, tabletu czy smartfona będziesz miał wgląd w sytuacje panującą na stronie, na serwerze Discord, TeamSpeak czy nawet na serwerze Minecraft.

Lista graczy z Discorda / TeamSpeaka / Minecrafta?

- Banowanie graczy?

- Komendy z poziomu konsoli na stronie? 

 

Żaden problem!

Przyjmę również projekty nie dotyczące tematyki Minecraft

 

STACK TECHNOLOGICZNY

 

FRONTEND

- Scss / Sass

- JavaScript / TypeScript

- Bootstrap 5 (opcjonalnie)

- Tailwind CSS 2 (opcjonalnie)

- Webpack

Wiele bibliotek JavaScript, takich jak: Gsap.js, Swiper.js, Anime.js, Particles.js czy Char.js

(Nauka React.js planowana na marzec )

 

 

BAZA DANYCH

- MySQL

- SQLite

- Redis

 

BACKEND

- PHP 8

- Laravel 8

Wbudowane biblioteki Laravela, takie jak: Blade, Guzzle, Faker czy Tinker

 

Nie! PHP nie umiera!

Dane statystyczne wskazują jedynie na spadek popularności, jego sytuacja póki co nie jest zagrożona! 

 

 

Jeśli Twój projekt wymaga technologii, której nie uwzględniłem wyżej to napisz o niej na początku konwersacji ze mną.

 

PORTFOLIO

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(Polecam powiększać widok w przeglądarce, na dużych ekranach mogą znikać piksele ze screenów)

 

KONTAKT

Discord CubeStorm#8680 (zalecane)

Wiadomość prywatna na forum

 

ZANIM SIĘ DO MNIE ZGŁOSISZ!

1. Wymagam na samym początku konwersacji wprost poinformować o potrzebie korzystania z technologii, której nie wymieniłem wyżej jeśli takowa występuje.

2. Wymagam bardzo dokładnego opisu projektu, jak, co i z czym ma działać. Wszelkie zmiany wprowadzone już po rozpoczęciu prac mogą wpłynąć na wartość projektu.

3. Rozumiem, że nie każdemu może podobać się layout moich projektów. Swój rozwój prowadzę w kierunku Backend'u, więc nie przywiązuje do tego aż tak dużej wagi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby layout został dostarczony przez Ciebie lub Twojego Grafika.

4. Proszę szanuj moją pracę, stworzenie strony www za rangę moderatora na grupie na Facebooku jest co najmniej nie poważne.

5.  Nie toleruje spamu! Efekty prac podsyłam we wcześniej ustalonym terminie. Jeśli będziesz pisać do mnie co drugi dzień i pytać się jak wygląda strona to Cię po prostu wyciszę

6. Dlaczego w niektórych linkach jest mało zdjęć? Baaardzo często projekty serwerów upadają jeszcze przed ich startem, a zdarza się nawet, że jeszcze zanim skończę tworzyć stronę. Efektem tego jest to, że niektóre z zamieszczonych stron nigdy nie zostały dokończone i nie znajdziesz ich w internecie (Jak dobrze poszukasz to może coś znajdziesz, możliwe, że parę się jeszcze ostało). 


Użytkownik Marczello edytował ten post 30 January 2021 - 20:44


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Marczello

Marczello

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • CubeStorm#8680
  • CubeStorm

Napisano 30 July 2020 - 16:03

Update:

- zaktualizowane portfolio,

- nowe technologie.


Użytkownik Marczello edytował ten post 30 January 2021 - 20:46






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: www, strona, programista, php, web, api, technik www, programista www, tanio, wizytówka