Skocz do zawartości


Zdjęcie

CleanroomGenerator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Baxtereq

Baxtereq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Baxtereq

Napisano 24 July 2020 - 15:34

Witam wszystkich. mam taki problem. Tworze sobie pusty świat za pomocą CleanroomGenerator wszystko pięknie świat jest pusty. Spawn jest ustawiony na świecie "Spawn" a pusty swiat nazywa sie "PustySwiat". Wyłączam serwer usuwam świt "Spawn" i zmieniam nazwę "PustySwiat" na "Spawn" - czyli chcę aby głównym światem był ten pusty świat (przopomnę że jest całkowicie pusty). Odpalam serwer i od miejsca "spawn point'u" jakies ja wiem 500 kratek dalej jest już normalny świat. Przypomnę że świat był pusty. Ktoś wie jak skonfigurować (nawet nie wiem co) w taki sposób żeby świat pusty pozostał pusty?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 24 July 2020 - 19:04

Superflat miał preset do generowania całkowicie pustego świata. Jedynie na środku jest mała platforma żebyś miał się gdzie zespawnić.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Baxtereq

Baxtereq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Baxtereq

Napisano 25 July 2020 - 19:44

Katniss, dnia 24 Lip 2020 - 20:04, napisał:

Superflat miał preset do generowania całkowicie pustego świata. Jedynie na środku jest mała platforma żebyś miał się gdzie zespawnić.


Tylko że ja generuje całkiem pusty świat.Normalnie go generuje jest pusty ale gdy podstawie go zamiast oryginalnego "world" to wtedy zostaje pusty obszar i jakes 500m od spawn point'u tworzy sie normalny teren (dopiero gdy zastapie swiat tym pustym). Nie potrafie juz tego lepiej wytlumaczyc

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



na zdjeciu widac i po prawej stronie juz jest normalny teren a zaznacze ze gdy enerowalem teren byl on CAŁKOWICIE pusty ale po podmiance światów wygenerował się teren sam z siebie
https://imgur.com/0wZTLsV

Użytkownik Baxtereq edytował ten post 25 July 2020 - 20:17