Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początkujący w minercraft

serwer początkujący poradnik mody pluginy skiny

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek14922

wojtek14922

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 July 2020 - 12:54

Witam, jestem tutaj absolutnie nowy. Właśnie pobieram Minercrafta Java Edition z oficjalnej strony. Mam w związku z tym kilka pytań. Chciałbym skupić się na tworzeniu bibliotek/skinów/pluginów do Minercrafta.

 Poniżej lista pytań.

1. Czy mogę nagrywać na YT filmy instruktażowe jak pisać skrypty/pluginy itp do Minercrafta? Czy według Was taka seria miałaby zainteresowanie odbiorców?

2. Czy mogę wgrywać te skrypty/pluginy na własny serwer Minercrafta i udostępniać je za darmo ludziom ?

3. Czy poświęciłby mi ktoś dzień lub dwa na wytłumaczenie podstaw gry? A może polecicie jakąś książkę/ poradnik z YT?

 

Czy uważacie że kanał na YT o Minercraftcie to dobry pomysł czy jest już tego za dużo? :)

 

Pozdrawiam



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 RetroApo

RetroApo

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 495 postów

Napisano 19 July 2020 - 14:40

W sprawie punktu 3, o ile nie przeszkadza Ci język angielski, polecam serię na YT Minecraft Survival Guide, autorstwa Pixlriffs. Porządnie prowadzona, powinna wyjaśnić co i jak w najbardziej charakterystycznym trybie gry. Starsze odcinki mogą być już nieco nieaktualne, bo parę nowych wersji się już pojawiło od czasu ich publikacji, ale to, co nowe jest w miarę nadrabiane, aktualizowane w najnowszych odcinkach.


Podróż do Odległych Lądów zakończona! ;)

 12 550 820 / 12 550 820

https://www.youtube.com/user/RetroApo


#3 wojtek14922

wojtek14922

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 July 2020 - 09:31

Ok, dziękuję:) Z chęcią złapię kontakt do kogoś doświadczonego żeby z nim pogadać chwile :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwer, początkujący, poradnik, mody, pluginy, skiny