Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konto mojang


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Potargany park

Potargany park

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 July 2020 - 10:51

Witam.Kupiłam dzieciom konsolę PS4 i oczywiście grę Minecraft. Z początku wszystko było ok. Po upływie ok miesiąca kiedy dzieci próbowały uruchomić grę na ekranie pojawiło się logo firmy MOJANG. Nie idzie z tym nic zrobić. Nie reagują żadne przyciski w padzie.Czytałam że trzeba założyć konto mojang ale nie mogę znaleźć żadnej informacji o płatnościach.Dodam, że grę kupiłam w sklepie i zapłaciłam za nią 120 zł.Myślałam że wszystko będzie hulać a wychodzi na to że trzeba się gdzieś logować i pewnie jeszcze za to zapłacić. Czy ktoś może mi pomóc bo dzieciska mi marudzą że chcą grać a nie można uruchomić gry. Z góry dziękuję



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 22 July 2020 - 10:16

Od kiedy wyszła nowa aktualizacja, gracze na PS4 zgłaszają problem z ładowaniem się gry.

Domyślam się, że gra wiesza sie na czerwonym tle z logiem Mojang.

 

Jeżeli gra została zakupiona w fizycznej formie, czyli płyta, to trzeba wyjąć płytę z konsoli, a potem usunąć grę (niby nie usuwa to światów jakie stworzyły dzieci).

Jeżeli gra została zakupiona cyfrowo (czyli przez sklep PS4 lub kod) to wystarczy usunąć tylko grę.

 

Aby usunąć gre trzeba w bibliotece ją wybrać, nacisnąć przycisk Options (zaznaczony literą na obrazku) i wybrać polecenie Usuń.

other_basic_018.jpg

 

Po tych krokach, jeżeli posiada się płytę, to wystarczy ją włożyć z powrotem do konsoli i gra na nowo się pobierze, albo w przypadku wersji cyfrowej po prostu pobrać ją ze sklepu online.

Po tym powinno wszystko znowu działać


Użytkownik Szerbi edytował ten post 22 July 2020 - 10:18

e