Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SPONSOR] Serwer z ambicjami

mclabs sponsor ambicje serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Baxtereq

Baxtereq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Baxtereq

Napisano 02 July 2020 - 18:41

a62885a169b94c02med.png

McLabs to bardzo ambitny projekt sieci serwerów Minecraft. Opiera się on o bardzo wiele rozbudowanych trybów takich jak

  • SkyBlock
  • WaterBlock
  • MiniGry (SkyWars,BedWars,PaintBall,HideAndSeek,EggWars,Tower Defense)
  • Prison
  • Survival

Każdy z trybów to oddzielny serwer (nie tak jak w wielu przypadkach - jeden serwer wiele trybów) co pozwala na zminimalizowanie ewentualnych lagów na trybach. Na każdym trybie MiniGames jest plugin który bardzo sprawnie wychwyci nieuczciwych graczy i pozbędzie się ich z serwera co pozwoli na umilenie gry pozostałym graczom.


Plugin który odpowiada za minigrę BedWars to płatny bardzo rozbudowany w funkcje plugin który pozwala na wzbogacenie rozgrywki dzięki nie tylko sklepowi ale także ulepszenią naszej bazy co pozwoli na zabezpieczenie jej przed niechcianymi osobami a także ulepszenia które pomogą nam pokonać innych graczy!


Plugin który odpowiada za minigrę SkyWars to innowacyjny plugin który zawiera w sobie party, cząsteczki, mysteryboxy oraz wiele innych! Plugin ten tak jak poprzednik jest pluginem płatnym co oznacza że nie znajdziemy go na pierwszym lepszym serwerze.


Plugin odpowiadający za minigrę PaintBall jest pluginem szeroko rozbudowanym. Nie został on zakupiony ponieważ nie było takiej potrzeby z powodu dużej optymalizacji i funkcjonalności pluginu. Plugin ten posiada system rang, im wyższa ranga tym większe możliwości do popisu na arenie dzięki nowej artylerii!


Plugin który odpowiada za działanie trybu HideAndSeek to kolejny z płatnych pluginów na serwerze. Ten plugin z kolei pozwala na szeroki wachlarz opcjami. Graczom pozwala on nie tylko zamieniać się w bloki ale również w zwierzęta! Plugin ten posiada również wbudowane cząsteczki które są dostępne dla rangi premium. Kolejną z funkcji dostępnych dla graczy jest zarabianie wirtualnych pieniędzy które pozwalają na wydanie ich na np. zwiększenie szansy na bycie szukającym lub chowającym się. Oraz wiele innych!


Plugin odpowiadający za Tower Defense to innowacyjny plugin. Tak jak poprzednicy, również płatny. Posiada on bardzo bogatą w opcje grę co pozwala na wiele godzin świetnej zabawy. Tryb posiada własny system party dzięki któremu możesz grać ze znajomymi bez potrzeby męczenia się aby "być na tej samej arenie". Oraz wiele więcej!


Plugin odpowiadający za tryb EggWars jest bardzo zbliżony do plugnu odpowiadającego za SkyWars (są od tego samego autora pluginów), również jest płatny. Plugin tak jak poprzdnicy zawiera system party, oraz zawiera własny system kitów. Tak jak tryb SkyWars posiada mysteryboxy, oraz specjalne itemy. Oraz wiele więcej!


Na Lobby, aby uciąć troszkę koszty serwera, maksymalnie "na raz" zmieścić się może tylko 50 graczy, lecz nie wpływa to za bardzo na całokształt sieci oraz jej wizerunku ;).




By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Od Sponsora oczekuję przede wszystkim uczciwości. Koszt takiej sieci nie jest mały ponieważ miesięczne utrzymanie to kwota rzędu kilkaset złotych za VPS. Oczywiście osoba musi być dojrzała, odpowiedzialna i komunikatywna. Minimalny czy maksymalny wiek nie ma tutaj znaczenia - byle by osoba spełniała warunki :)


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Cóż mogę zaoferować... Na sam początek na pewno nie będzie to nic wielkiego, może to być na pewno ranga wyróżniająca się na serwerze oraz forum. Taka osoba dostanie też dostęp do niektórych zakątków dla administracji - będzie do np. budowa nowych aren czy też nowych spawnów etc. Z czasem gdy sieć stanie się popularna i nabierze tempa wtedy wykładanie pieniędzy "z własnej kieszeni" nie będzie potrzebne ponieważ serwer zaczną "napędzać" gracze którzy w zamian za dodatkowe usługi i udogodnienia będą płacić za np. Rangi Premium co wspomoże przy utrzymaniu serwera i dalszym rozbudowywaniu go.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Cześć! Mam na imię Łukasz i jestem z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Interesuję się motoryzacją oraz informatyką. Jestem osobą ambitną, towarzyską, rozgadaną oraz czasami szaloną :D. Mam 17 lat. W wolnym czasie lubię posłuchać muzyki, wyjść ze znajomymi czy pograć w jakieś gierki :).


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Preferuję drogą e-mail, PW lub Facebook.

E-mail: [email protected]

Jeśli napiszesz do mnie mail-a powiadom mnie o tym wiadomością prywatną na forum.






UWAGA!


Wszystkie wyżej wymienione płatne pluginy są już zakupione!

Zdjęcia z serwera zamieszczę gdy już będą zbudowane spawny, lobby etc.

Serwer jest ciągle w budowie więc tryby wymienione powyżej mogą ulec zmianie pod względem ich liczebności (mogą się zwiększyć)


Tymczasowe forum serwera:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Baxtereq edytował ten post 02 July 2020 - 18:48


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mclabs, sponsor, ambicje, serwer