Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Lody Vanillowe

Seria Minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 20 June 2020 - 18:21

Hej!

Informacje dla ludzi pamiętających MCzJ i chcących czytać dodatkowy paragraf (czyli nikogo, dlatego to ukryłem):

Nieco ponad rok temu założyłem Lody Vanillowe, czyli Vanillowy serwer SMP. Szczerze mówiąc, do niedawna nie wiedziałem, że jest to takie nieznane określenie w naszym kraju, a więc wyjaśnię. SMP to Survival Multiplayer, czyli po prostu wieloosobowe Przetrwanie. Jest to więc w gruncie rzeczy (zwykle czysty) Minecraft na objętym whitelistą trybie wieloosobowym. (Nie za bardzo oglądałem Dream SMP, ale wydaje się, że spopularyzowało to określenie, więc chyba nie muszę tego pisać).

Przez dłuższy czas nie mieliśmy żadnego celu, poza tym, aby grać wspólnie. Teraz postawiliśmy za niego osiągnięcie jak najwięcej z tego, co oferuje Minecraft. Cel raczej niemożliwy do osiągnięcia, ale mamy takie cele jak zdobycie wszystkich istniejących osiągnięć, znalezienie możliwie dużej ilości wariantów różnych przedmiotów i mobów, czy stworzenie farm wszystkich odnawialnych przedmiotów.

Stosunkowo niedawno zacząłem tworzyć serię, na której pokazuję postępy na tym serwerze. Jeszcze nie wiem, czy jest ona w ogóle dobrym pomysłem, ale tworzę ją przy okazji gry, więc nie wymaga ode mnie wiele wysiłku (na który składa się głównie montaż) (obecnie odcinki są bardziej złożone, więc zajmuje to więcej czasu, natomiast...) jej tworzenie zwyczajnie sprawia mi przyjemność, więc czemu nie, choćby tylko dla siebie.

Więc jeśli ktoś chce spojrzeć, zapraszam.

(Prawdopodobnie) najnowszy odcinek:



Playlista (po kolei):

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 19 April 2021 - 21:49


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 11 July 2020 - 10:50

Odcinek 5:

 




#3 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 05 August 2020 - 23:17

Strasznie pocięte to jest. Czuje się jakbym podczas oglądania miał lagi :x


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#4 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 19 April 2021 - 21:58

Strasznie pocięte to jest. Czuje się jakbym podczas oglądania miał lagi :x

Dzięki za konstruktywną krytykę. Też się zorientowałem, że robię za dużo cięć. Problem jest taki, że nie przyzwyczaiłem się jeszcze do zapełniania czasu gadaniem, więc jest:

 

a. sporo ciszy

b. sporo błędów i powtórek

 

Mam też jakąś... potrzebę (?) robienia krótkich filmów (pewnie dlatego, że sam nie lubię oglądać długich), co często dzieje się kosztem wycinania mniej istotnych fragmentów.

 

Natomiast wydaje mi się, że jest coraz lepiej i muszę ciąć coraz mniej. Możesz ocenić, czy nowsze odcinki (np.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

) również wywołują takie wrażenie?

 

Update: z racji, że odzyskałem konto na CP, to zmieniłem trochę układ posta na samej górze (najnowszy odcinek jest wyeksponowany, nie ma długiej listy wszystkiego po kolei - zamiast tego playlista).

 

Nie wiem, czy będę aktualizował ten temat (sam pomysł stworzenia go nie był najlepszy), bo forum jest w zasadzie martwe. Długi downtime tylko dolał oliwy do ognia.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Seria, Minecraft