Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Lody Vanillowe

Seria Minecraft

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzesiek11

Grzesiek11

Wieczny newfag

• Użytkownik+
  • 452 postów
  • Grzesiek11#9896
  • Grzesiek11

Napisano 20 czerwiec 2020 - 18:21

Hej!

Dawno (prawie 3 lata!) temu stworzyłem href="https://craftportal....enastką/">temato moim podejściu do serii Survival. Szybko jednak poddałem się z tą serią, bo nie byłem z niej zadowolony (inni również nie byli). Odcinki zawierały mało treści, a były długie (nie montowałem filmów). Do tego mój komputer był całkowitym ziemniakiem, mój głos dziecięcy, a sam pomysł na serię... bardzo oklepany.

Nieco ponad rok temu stworzyłem Lody Vanillowe, czyli prawie-100%-Vanilla serwer SMP. Szczerze mówiąc, do niedawna nie wiedziałem, że jest to takie nieznane określenie w naszym kraju, a więc wyjaśnię. SMP to Survival Multiplayer, czyli po prostu wieloosobowe Przetrwanie. Jest to więc w gruncie rzeczy czysty Minecraft, ewentualnie z małymi dodatkami, ale z kolegami.

Przez dłuższy czas nie mieliśmy żadnego celu, poza tym, aby grać wspólnie. Teraz postawiliśmy za niego osiągnięcie 99% z tego, co oferuje Minecraft. Cel raczej niemożliwy do osiągnięcia, ale mamy zamiar zdobyć wszystkie istniejące osiągnięcia, znaleźć możliwie dużo wariantów różnych przedmiotów i mobów, zrobić farmę każdego odnawialnego przedmiotu i zdobyć X stacków wszystkiego (prawdę mówiąc, nie ustaliliśmy ile wynosi X).

Stosunkowo niedawno zacząłem tworzyć serię, na której pokazuję postępy na tym serwerze. Jeszcze nie wiem, czy jest ona w ogóle dobrym pomysłem, ale tworzę ją przy okazji gry, więc nie wymaga ode mnie wiele wysiłku (na który składa się głównie montaż).

Więc jeśli ktoś chce spojrzeć, zapraszam.

Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 11 lipiec 2020 - 10:48

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Grzesiek11

Grzesiek11

Wieczny newfag

• Użytkownik+
  • 452 postów
  • Grzesiek11#9896
  • Grzesiek11

Napisano 11 lipiec 2020 - 10:50

Odcinek 5:

#3 Evoken

Evoken

Twórca Askary

• Użytkownik+
  • 426 postów

Napisano 05 sierpień 2020 - 23:17

Strasznie pocięte to jest. Czuje się jakbym podczas oglądania miał lagi :x

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Seria, Minecraft

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych