Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft - system


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Milosz12_

Milosz12_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 June 2020 - 11:07

Ma dosyć stary i słaby komputer i chciałbym sobie na nim pograć w mc. Jaki polecacie system operacyjny? Wydaje mi się, że linux, więc jeśli tak to jaki?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 16 June 2020 - 13:51

Ubuntu jest dobrą opcja, kiedy nie masz żadnego doświadczenia z Linuxem. Przejrzysta i popularna dystrybucja. Jeśli szukasz czegoś naprawdę lekkiego, to osobiście polecam Lubuntu. Nie wiem jak ma się teraz, ale kiedyś z niego korzystałem na starym netbooku i działał wyśmienicie. 


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 Milosz12_

Milosz12_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 June 2020 - 14:07

Ubuntu jest dobrą opcja, kiedy nie masz żadnego doświadczenia z Linuxem. Przejrzysta i popularna dystrybucja. Jeśli szukasz czegoś naprawdę lekkiego, to osobiście polecam Lubuntu. Nie wiem jak ma się teraz, ale kiedyś z niego korzystałem na starym netbooku i działał wyśmienicie.


Przetestuję lubuntu, miałem ubuntu, ale miałem problem z rozdzielczością. Ustawiłem sobie 1600x900 i ekran był rozjechany, czarne paski itp. Na windowsie nie miałem takiego problemu, mogłem sobie ową rozdzielczość ustawić i działała dobrze.

Użytkownik Milosz12_ edytował ten post 16 June 2020 - 14:07


#4 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 17 June 2020 - 15:24

Windows jak normalny człowiek.


#5 LegoTech

LegoTech

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów
  • legotech15

Napisano 18 June 2020 - 17:17

Ja używam windowsa, klasycznie. Jak wybierzesz windows to nalepiej Windows 10, bo inne nie są już wspierane.