Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam osób które potrzebują coś w stylu hostingu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 linux_is_my_life

linux_is_my_life

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 May 2020 - 10:59

(Z góry przepraszam jak dałem temat do złej kategorii forum zastanawiałem się czy nie dać do innych ale nie wiem)
Cześć, od dłuzeszego czasu żaden mój znajomy nie potrzebuje jakiegoś serwera na modach lub wogole jakiegoś. Ja nie mam narazie żadnego projektu do renderowania ani niczego dosłownie ze komputer teraz poprostu sobie jest włączony i nabija uptime (akutalnie 14 dni). I sobie pomyślałem że ktoś może by potrzebował dla znajomych jakiegoś serwera i mu się nie widzi serwer na jakimś dedyku lub aternosie. (chyba zapomniałem dopisać ale to za darmo proponuję nie ma żadnego ukrytego czegoś jak bedzie ktos potrzebować ftp to dam albo ssh to też dam.) 
Zazwyczaj jak komuś coś hostowałem to konfigurowałem pluginy, logowanie etc. co tam chciał konfiguorwanie pluginów nie jest trudne.
Jak ktoś potrzebuje coś takiego to proszę o napisanie discorda w komie lub na pv
mój interenet powinien dać radę na ~50 osób
(komputer)

ryzen 7 3700x
32gb ramu 3200mhz cl 16
Jak potrzebujecie jakieś informacje to chętnie odpisze 
Pozdrawiam


  • Anime Boy lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Anime Boy

Anime Boy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Anime Boy ^^#7809
  • PrzemoJoz09

Napisano 30 May 2020 - 20:34

Ja! zawsze chciałem zrobić serwer typu megadrop ale nie wiedziałem na jakiej stronie itp pluginy i inne na serwer miałem zainstalowane ale nie umiałem tego zrobić bo na "aternosie" nie można wgrywać pluginów bym był wdzięczny jak byś pomógł (mój discord to Anime Boy ^^#7809) 


Użytkownik Anime Boy edytował ten post 30 May 2020 - 20:35