Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Programista] Napiszę plugin na Twój serwer!

Programista Zlecenie Spigot Bukkit Minecraft Java

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 14 April 2020 - 21:55

LKf2KJ4.png

 

Witam. Mam 18 lat i jakoś 4 lata temu zacząłem pisać pluginy do Bukkita/Spigota (zwał jak zwał). Przez pewien czas ogłaszałem się nawet tutaj na forum i z tego co mi wiadomo, to wyrobiłem sobie całkiem niezłą opinię, jednak tamten temat moim zdaniem stał się przestarzały i nieważny, bo w mojej karierze programistycznej się trochę pozmieniało. Otóż przeczytałem książkę dotyczącą nauki Javy, która pokazała mi dużo lepiej jak działa Java, odbyłem też praktykę w dużej firmie pod okiem profesjonalnego programisty Javy. Proces współpracy widzę w ten sposób, że klient opisuje mi plugin jak najbardziej szczegółowo, a ja go wyceniam. Bez uzgodnienia ceny nie zaczynam pisać (aby uniknąć dalszych nieporozumień). Nie zawsze, ale czasami będę wymagał zaliczkę przed rozpoczęciem  pracy nad pluginem (dużo razy ludzie się rozmyślali kiedy plugin już skończyłem pisać). Jeżeli skończę pisać plugin, będzie możliwość przetestowania go na moim serwerze, lub nagram film pokazujący jak plugin działa. Jeżeli klient stwierdzi, że wszystko jest tak, jak powinno wysyła przelew, a ja po otrzymaniu pieniędzy wysyłam plik z pluginem i ewentualny opis permisji/komend. Jeżeli klient napotka jakiś błąd w pluginie, naprawię go i wyślę poprawioną wersję pluginu.

 

A co do portfolio, to na ten moment nie wiem za bardzo czym się pochwalić, ale mam jakieś stare filmiki na których prezentuję napisane pluginy klientom. Niestety mam bardzo cichy mikrofon.


Użytkownik AlanOGL edytował ten post 10 May 2020 - 15:06


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 szymqx

szymqx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • szymqx

Napisano 18 April 2020 - 16:01

ile ci trzeba zapłacić



#3 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 18 April 2020 - 23:56

ile ci trzeba zapłacić

Zależy od pluginu. Cenę uzgadniamy po otrzymaniu szczegółów dotyczących pluginu



#4 szumich

szumich

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • szumich

Napisano 06 May 2020 - 20:31

Discord nie działa jak byś mógł to zaproś mnie szumich#7369



#5 ulbier1

ulbier1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • ulbier

Napisano 10 May 2020 - 16:52

Po zamówieniu 2 pluginów postanowiłem napisać krótką recenzje.
Jak zazwyczaj recenzje piszemy dlatego, że produkt nam się nie podoba i chcemy odradzić zakupu, tak tutaj mogę szczerze polecić i namówić innych do zakupu.
Sam programista był praktycznie dostępny zawsze i odpisywał stosunkowo szybko, nie przeprowadziłem żadnej rozmowy głosowej, a zleciłem, moim zdaniem dość złożone pluginy, i tak zrozumiał wszystko poprzez wiadomości pisemne bez zbędnych objaśnień. 
W kwestii zapłaty jest bardzo elastyczny, zarówno z ceną jak i terminem płatności, oczywiście cena jest jak najbardziej korzystna.
Co do samej jakości pluginu, nie boje się stwierdzić że zasługuje na 5+, miałem wrażenie że config jest bardziej rozbudowany niż sam plugin, masakryczna możliwość zmian i dostosowywania pod różne okazje.
Dodatkowo, programista, ma dość przyszłościowe myślenie i wyprzedza nasze przyszłe prośby o zmianę bądź dodanie czegoś do pluginu.
Reasumując, ocenię programiste pod kilkoma względami:
Cena: 9/10
Optymalizacja: 9/10
Config: 10/10
Dostępność programisty: 9/10
Czas realizacji: 7/10 
 



#6 Kssari

Kssari

    Nowy

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 25 May 2020 - 17:34

Witam

 

Czy mógłbyś mnie dodać do znajomych? bo twój nick nie działa 

 

mój nick: Tefig#9315







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Programista, Zlecenie, Spigot, Bukkit, Minecraft, Java