Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer na Crystal Launcher

Serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Axqal

Axqal

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Denio05102019

Napisano 14 April 2020 - 16:20

Witam, chciałem zapytać o serwer w Crystal Launcher, ale prywatny, tj. na własnych modyfikacjach, ja ze znajomym, dodaliśmy do aplikacji te same modyfikacje, (Twillight, OptiFine, jakieś na mebelki, oraz dungeony) I gdy tworze serwer, na hamachi, podaje swój Ipv4. Oraz dodaje port LAN który wyświetla mi się w grze, mój znajomy dodaje serwer, i wyskakuje błąd cos typu, sesja wygasła, uruchom ponownie Launcher, wyczytałem że jest to prawdopodobnie problem tego że nie mamy premek, lecz gdy szukam pliku, aby ''serwer'' był non-premium, nie  mogę go nigdzie znaleźć, i pytanie do was, czy ktoś zna się na tym i mógł by pomóc, jak ustawić non premium, albo postawić serwer na modach, (Aternos odpada, bo jest kolejka 360 minut, gdy minie, zostaną 2 minuty, wyskakuje jakiś smieszny błąd).Z serwerem na modach próboje uporać się już z dobry tydzień i zawsze jakiś błąd. (Jeśli ktoś zaproponuje żeby grać na paczkach wgranych, muszę dodać że nasze komputery są takie meh, i np. Pingwin Pack 4 Ultimate odpada totalnie. itp.)

 

 

Proszę o szybką odpowiedź bo moje nerwy już nie wytrzymują, a chciał bym pograć wreszcie na modach, ponieważ przeszedłem już normalnego minecrafta ze znajomym, z dobre 5 razy. 

 

 

 

Dziękuje i pozdrawiam. 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 15 April 2020 - 10:53

1. Hamachi to zło, zainwestuj w VPSa albo przekieruj porty (ew. użyj ngroka).

2. To nie "non-premium", tylko pirat.

3. Aby wyłączyć sprawdzanie graczy na serwerach Mojang (tym samym pozwalając na wejście pirackich kont), należy zmienić wartość online-mode z true na false w pliku server.properties.


  • Katniss lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Serwer