Skocz do zawartości


Zdjęcie

Razecraft.pl » Survival + Działki [1.15.2+]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kielbiszon

kielbiszon

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • kielbiszon

Napisano 07 April 2020 - 16:29

IEpypOD.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ulbier1

ulbier1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • ulbier

Napisano 12 April 2020 - 22:27

Serwer nie trafił w moje upodobania, lecz nie jest bardzo zły, w prawdzie opiera się na McMMO i jest to dość zauważalne, prócz tego nie może zaoferować wiele, ale patrząc na ten serwer jako miejsce do zagrania ze znajomymi, (jako priv z logowaniem i statystykami) całkiem się do tego nadaje.
Strona serwera bardzo uboga - Strona startowa zawierająca: nic oraz sklep.
Prezentacja na forum również nie powala, nie zawiera żadnych zdjęć z serwera oraz brakuję jej informacji typu strona serwera bądz kontakt, lista rzeczy dostępnych na serwerze strasznie uboga, lecz nie jest fałszywa.
Ocena: Brak - czekam  na rozwój, lecz uważam że czas nie będzie przyjacielem tego serwera ;)



#3 Dorar

Dorar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 13 April 2020 - 17:08

Wczoraj postanowiłem wejść na serwer, pierwsze wrażenie naprawdę dobre. Spawn schludny i nie przesadzony. Aktualnie nie widzę żadnych błędów, jedyne co mnie niepokoi to występowanie mini lagów przy małej ilości graczy(raczej wina nie stoi po mojej stronie, ponieważ posiadam dość mocny komputer a złącze internetowe dość stabilne). Wchodziłem w różnych godzinach i ani razu nie widziałem nikogo z wyższą rangą niż PRO, a szkoda bo chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o serwerze. Po godzinie gry mogę polecić serwer, nie jest jakiś mega ale żeby pograć ze znajomymi naprawdę spoko. Myślę, że będę czasem zaglądał.



#4 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 25 April 2020 - 18:54

Całkiem fajny serverek do pogrania :)


4.png