Skocz do zawartości

Zdjęcie

[1.16.1][NP][Freebuild+Survival][100s] ChilleraiUtopia.pl - Nietypowy Freebuild w otwartym świecie oraz mieście

FreeBuild

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Asedi

Asedi

Nowy

• Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:59

IP: chilleraiutopia.pl

discord.gg/bm2GV9k

TaPf1Oz.jpg

Użytkownik Asedi edytował ten post 01 sierpień 2020 - 11:36

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

Twórca "Mrocznej klątwy"

• Senior Moderator
  • 2935 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 06 kwiecień 2020 - 21:09

Szybko ludzie, póki bypass do mute jest (/minecraft:me <tekst>)

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/

#3 Asedi

Asedi

Nowy

• Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 06 kwiecień 2020 - 21:22

Szybko ludzie, póki bypass do mute jest (/minecraft:me <tekst>)

To niezły moderator co się bawi w takie rzeczy xD

#4 suzankaaaa

suzankaaaa

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów
  • suzankk#2555
  • suzankk

Napisano 18 kwiecień 2020 - 09:25

Bardzo fajny serwer, super atmosferka i ludzie. Co prawda różni się troche od Vanilli Classic ale itak bardzo mi sie podoba <3

• Asedi lubi to

#5 Asedi

Asedi

Nowy

• Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 28 kwiecień 2020 - 02:05

Zapraszanko na serwer. Jest nas coraz więcej. Mega zróżnicowana społeczność. Boomerzy, alternatywki, furasy, weeby, dzbany, dzieci i inni spoko gracze, ogólnie kozak. Takiego community nie da wam żaden serwer.

• Oliwierggghh lubi to

#6 MelonekToKrul

MelonekToKrul

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów
  • MelonekToKrul

Napisano 26 maj 2020 - 11:06

Serwer spoko. Administracja też więc w sumie bardzo polecam ten serwer. Sam na nim często gram gdy nie mam co robić. Serdecznie pozdrawiam XD
  • Asedi lubi to

#7 LorixPL

LorixPL

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 maj 2020 - 11:19

Najlepszy serwer na jakim grałam! Niesamowici ludzie, można się czasem nie źle pośmiać a do tego Administracja jest super miła! Jest urozmaicenie do zwykłego survivalu ale nie takie psujące przyjemność z gry, co sprawia że gra nie jest nudna, osoby z haxami są blokowane przez Administracje więc gra jest w 100% sprawiedliwa. Na serwerze jest możliwość robienia działek oraz dzielenia się nimi z innymi graczami, ranga VIP jest tania i bardzo przydatna. Jest też kilka map które są resetowane co tydzień, np. end czy nether. Serwer jest rozbudowany i ma wiele możliwości jak np. osobna mapa do freebuild. Zdecydowanie jest to mój ulubiony serwer survival!

• Asedi i Oliwierggghh lubią to

#8 Oliwierggghh

Oliwierggghh

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Oliwierek<3#8289
  • Oliwierggghh
  • kkkkk

Napisano 26 maj 2020 - 11:45

Serwer zajefajny. Administracja tak samo można nie raz się pośmiać. Co tydzień jest resetowany end czy nether. Serwer jest rozbudowany. Ranga VIP tez jest, mega tania i bardzo przydatna. Pozdrawiam Oliwierggghh :3

Użytkownik Oliwierggghh edytował ten post 26 maj 2020 - 11:46

• Asedi i LorixPL lubią to

#9 pink_kridlo

pink_kridlo

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów
  • pink_kridlo

Napisano 28 maj 2020 - 18:51

Jest to jeden z najlepszych serwerów jakie poznałam. Administracja jest bardzo pomocna i zorganizowana; zawsze jest się ciepło witanym na serwerze, nawet przez nieznajomych. Atmosfera jest równie cudowna, dzięki tym wspaniałym ludziom. Polecam wejść, sprawdzić jak jest tam fajnie. Nie mam wątpliwości co do swoich słów, gdyż spędzanie tam czasu jest dla mnie przyjemnością. Pozdrawiam, pink_kridlo ;) 

#10 dxd

dxd

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2020 - 19:50

Bardzo fajny serwer, miła administracja

#11 Asedi

Asedi

Nowy

• Użytkownik
  • 20 postów
  • Asedi#1328

Napisano 01 sierpień 2020 - 11:37

Dodaliśmy możliwość wejścia na serwer z wersji Minecraft Bedrock Edition. Na razie jest to w fazie testów aczkolwiek da się bez problemu połączyć z serwerem przez wersję Minecrafta na Nintendo Switch, co było ostatnio testowane.  Minecraft Bedrock Edition na Windows 10 oraz telefony i inne konsole niż Nintendo Switch również powinien bez problemu łączyć się z naszym serwerem. Prezentacja również zostanie niebawem zaaktualizowana do obecnej wersji serwera czyli 1.16.1.

Użytkownik Asedi edytował ten post 01 sierpień 2020 - 11:38

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: FreeBuild

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych