Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wsparcie budowlane - Poszukuję

RPG Budowanie Budowniczy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 DonMohero

DonMohero

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • DonMohero

Napisano 20 February 2020 - 11:29

Cześć, od jakiegoś czasu zmagam się z trójką znajomych w budowie mapy pod serwer RPG wraz z opisaną do niego fabułą.

Mapa zrobiona jest sama z siebie w worldpainterze i mierzy 5000x5000 kratek tutaj jej render z roboczymi nazwami które uległy już zmianie.

Dalsze części szlaku także są rozwijane o placówki do expowisk, kolejne wątki fabularne jednakże ich jeszcze nie uwieczniłem na zdjęciach. 

 

Poszukuję osób które z chęcią wdrożą się w taki projekt które będą chciały także zarobić później jakieś pieniądze. Do niczego nie zmuszam bo jak widać można coś robić licząc na późniejszy zysk. 

Osoby chętne do kontaktu proszę o zgłoszenie się pod postem będę pisał. 


Dodam jeszcze takie informacje. Aktualnie składamy się z 3,5 osoby bo jedna ma bardzo mało czasu przez egzaminy zawodowe. Osobiście mam 24 lata, opłacam serwer aby był cały czas czynny. Reszta jest w przedziale 17-19 lat, wiadomo niektóre osoby jeszcze się uczą. Mogę zapewnić podziękowania finansowe ale nie teraz, kiedy dopiero co rozwijamy to i do końca nie wiem jak będzie z zapałem ludzi czy będzie warto pakować w każdego pieniądze.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 DonMohero

DonMohero

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • DonMohero

Napisano 22 February 2020 - 22:27

Czy na tym forum znajdą się jacyś projektanci którzy nie chcą wszystkiego od początku robić za pieniądze?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RPG, Budowanie, Budowniczy