Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Barbob kanał


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Barbob

Barbob

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 14 February 2020 - 16:40

Siema, wpadnijcie na mój film, oceńcie dajcie znać co mogę zmienić. Dźwięk nie jest najwyższej jakości, ale problem jest już rozwiązywany! Pozdro i dzięki ;)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Barbob edytował ten post 14 February 2020 - 16:41


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 14 February 2020 - 18:35

Nic interesującego. Triki już gdzieś widziałem wykonane nawet lepiej. Miniaturka podjebana, bo przecież tak trudno poświęcić pół godziny na przygotowanie własnej. Audio okropne, ciche i słychać szum, który da się usunąć w zaledwie kilka kliknięć w Audiacity. Montaż ograniczony do cięć i dodania muzyki.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 Barbob

Barbob

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 14 February 2020 - 19:26

Nic interesującego. Triki już gdzieś widziałem wykonane nawet lepiej. Miniaturka podjebana, bo przecież tak trudno poświęcić pół godziny na przygotowanie własnej. Audio okropne, ciche i słychać szum, który da się usunąć w zaledwie kilka kliknięć w Audiacity. Montaż ograniczony do cięć i dodania muzyki.




Czegoś takiego potrzebowałem, jako, ze jestem początkujący i jest to pierwszy kontakt z YouTube jako osoba nagrywająca, potrzebuję „zjeby”. Jeśli miałbyś czas mógłbyś mi dac jakieś rady? Jak nie triki budowlane, to co mogłoby być ciekawe z perspektywy widza? Miniaturki zacznę robić sam. Audio mogę ci przysiąść, że trudno w audacity to usunąć. Próbowałem, po usunięciu szumów audio praktycznie nie słychać. Jest to wina sprzętu, ale nowy już w drodze. Mam nadzieję, że poradzisz coś w tym temacie. Pozdrawiam i dzięki za krytykę, na pewno wezmę do siebie i następny film będzie wyższej jakości!

#4 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 14 February 2020 - 20:06

Yo, nawet będąc "początkującym Youtuberem" można zrobić coś do pewnego stopnia zadowalającego, nie mając większego doświadczenia, wystarczy włożyć w to odrobinę więcej pracy, a nie nastawiać się na sypanie masowo materiałami niskim kosztem. Zastanów się co ty byś chciał zobaczyć i co dla ciebie będzie interesujące, w końcu też jesteś widzem. Nie publikuj w internecie czegoś, co nie spełnia twoich wymagań. Mam ci podrzucać pomysły? Nikt nie wejdzie na twój kanał dla ciebie czy z litości, a wyłącznie dla prostej rozrywki, którą przeważnie oferuje Youtube. Usuwanie szumu nie jest trudne, wystarczy wiedzieć jak gdzie kliknąć i działa bardzo dobrze, ale twoje audio już same w sobie jest zbyt ciche. Miej świadomość, że usuwanie szumu, zwłaszcza nieudolne, wpłynie negatywnie na jakość dźwięku, w mniejszym lub większym stopniu.


  • Katniss lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf