Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pluginy 1.12.2 Server survival + gildie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 GoldRoger

GoldRoger

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • GoldRogerus

Napisano 10 January 2020 - 19:31

Witam serdecznie. Chciałbym się zapytać jakie pluginy powinien zawierać server survival + gildie oraz ewentualnie jakie mody gdyż parę modów mam ale potrzebuje jeszcze pluginy najlepiej na wersję 1.12.2 pytam ze względu na to gdyż będę pierwszy taki server w życiu robić ;) dotychczas robiłem jedynie server'y free build itp i ostatni robiłem 3 lata temu heh więc dużo się zmieniło :D Dziękuję serdecznie za pomoc ^.^



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 10 January 2020 - 20:34

Mody to strzał w stopę. Nikt nie gra na serwerach na modach (nie licząc serwerów z kolegami, etc.)

 

Stara wersja (1.12.2) to też strzał w stopę, ale nie tak duży jak mody.

 

Survival+gildie jest przereklamowane i jak nie będzie na prawdę dobre (albo nie będzie mieć masywnego budżetu na reklamę) to nikt nawet nie wejdzie.

 

Factions/FunnyGuilds to najbardziej popularne pluginy na "frakcje" i "gildie" (to nie to samo).

Do tego standardowe, jakie byś spotkał na każdym innym, essentials, WE, WG, jakieś dodatki, etc.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 GoldRoger

GoldRoger

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • GoldRogerus

Napisano 10 January 2020 - 21:04

tzn Katniss ja bym chciał zrobić server z modem umożliwiającym mówienie w grze ;) i byłby to server osadzony w średniowieczu :/ ale niestety mod na średniowiecze które mam jest tylko na 1.12.2 



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 10 January 2020 - 22:04

tzn Katniss ja bym chciał zrobić server z modem umożliwiającym mówienie w grze ;) i byłby to server osadzony w średniowieczu :/ ale niestety mod na średniowiecze które mam jest tylko na 1.12.2 

No ja nie mówie, że to nie byłoby fajne, tylko, że nikogo z "common people" to nie obchodzi. Ludzie mają discordy, etc.

zdecydowanie lepiej by było coś takiego zrobić resourcepackiem. Ludzie są głupi, nie umieją instalować modów, mody im się gryzą i nie umieją naprawić i się poddają zanim mają okazję wejść. Połowa nawet nie wie o istnieniu czegoś takiego.

A tekstury można server-side zrobić.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 GoldRoger

GoldRoger

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • GoldRogerus

Napisano 10 January 2020 - 22:16

No ja nie mówie, że to nie byłoby fajne, tylko, że nikogo z "common people" to nie obchodzi. Ludzie mają discordy, etc.

zdecydowanie lepiej by było coś takiego zrobić resourcepackiem. Ludzie są głupi, nie umieją instalować modów, mody im się gryzą i nie umieją naprawić i się poddają zanim mają okazję wejść. Połowa nawet nie wie o istnieniu czegoś takiego.

A tekstury można server-side zrobić.

 

Co to instalowania myślałem o laucherze własnym do server'a co ty na takie coś ?



#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 January 2020 - 11:00

Co to instalowania myślałem o laucherze własnym do server'a co ty na takie coś ?

Nie cierpię "customowych launcherów". Nie wiem co inni o tym myślą, ale dla mnie to jest bezwartościowy szajs. Ja umiem instalować mody i mi to nie jest potrzebne.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/