Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwony księżyc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MinecraftRudenet

MinecraftRudenet

    Znawca

  • Użytkownik
  • 357 postów
  • Rudenet

Napisano 26 December 2019 - 20:15

Podczas dzisiejszej rozgrywki napotkałem zjawisko księżyca z czerwoną łuną (skrin poniżej). Zaznaczam, że z racji kilkudniowego (w sensie gry) pobytu w jaskini długo nie spałem. Z czego to wynika?

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 26 December 2019 - 21:19

Z czego to wynika?

Na moje oko to z jakiegoś moda, albo bug.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 26 December 2019 - 23:22

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Jedyne zbliżone wyglądem do screena
Poza tym jest jeszcze jakaś creepypasta z podobnym screenem ale to tyle.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#4 Gość_Zeber_*

Gość_Zeber_*
  • Gość

Napisano 14 July 2022 - 16:02

(…) W marcu 1887 roku komando zamachowców trzykrotnie urządzało zasadzki na carski orszak na ulicach miasta nad Newą. Na próżno jednak. Czasy dawnej dezynwoltury minęły, trasy przejazdów monarszych stały się skutecznie strzeżonym sekretem. Tajne służby carskie deptały spiskowcom po piętach.

Podczas trzeciej próby zdybania Aleksandra cała grupa bojowców została otoczona, schwytana i odstawiona do więzienia. Nastąpiła fala dalszych aresztowań. (…) Do aresztu wkrótce trafił Ziuk; schwytano go w mieszkaniu aptekarza, dostarczyciela strychniny.

 

Pięciu czołowych konspiratorów, w tym Uljanow, zawisło na szubienicach. Inni dostawali lżejsze kary. Bronisława Piłsudskiego skazano na 15 lat katorgi, 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 – na 5 lat zesłania. Carska Rosja nieświadomie produkowała sobie kolejnych piekielnie niebezpiecznych wrogów.