Skocz do zawartości


Zdjęcie

2100 Osób w Pojekcie "Cul3rMod"

WSPARCIE MODYFIKACJE

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Cul3r

Cul3r

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • https://discord.gg/GDECKnh
  • Cul3r

Napisano 03 November 2019 - 11:08

✪POSZUKUJE WSPARCIA✪
  ▌Ogólnie o projekcie▐ Więc cała zabawa optymalizacji napraw bugów exploidów itp. zaczęła się około 4miesiące temu i od tej pory dzień w dzień ulepszam, optymalizuje ogólnie dbam o projekt.
  ⫷Wersja 1.12.2, autorski Mod-Pack⫸ ✦Około 100 modów! ✦ Pluginy jak np. cuboid, rangi i więcej! ✦ Moje własne mody które stworzyłem! ✦Serwer jest free2play czyli będziesz mógł nawet z No-Premium dołączyć!

✦Globalne pory roku!(Zmieniają się co 24h)

✦Ogarnięty discord z około 2000 osób!   ✹WSPARCIE PIENIĘŻNE✹ Niestety utrzymanie serwera VPS KVM na serwerowni OVH nie jest tani.
Dlatego robię ten post chce kogoś znaleźć kto uwierzy w projekt z tego co ja sam dokonałem a mianowicie :
-Utrzymywałem serwer przez 4 miesiące.
-Zrobiłem własną paczkę
-Mam bardzo dużą wiedzę na temat robienia serwerach "Działających z pluginami" na modach

-Stworzyłem własne mody i pluginy które są zaimplementowane na serwerze.

-Mam bardzo pozytywną opinię od gracz na temat projektu.

 

 

ŻEBY NIE BYĆ GOŁOSŁOWNYM PODAJE LINK NA DISCORD GDZIE JEST ZAPISANYCH OKOŁO 2200 OSÓB :

 

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Proszę cię z całego serca o wsparcie nawet gdy moi gracze wykupują rangi na serwerze typu "DONATOR" albo "SPONSOR" nie wystarcza mi to na utrzymanie serwera.
Więc proszę jeszcze raz zastanów się nad wsparciem mojego projektu "Cul3r-Mod".

Kontakt :

Discord - Cul3r #4859

 

Facebook - Sebastian Smolorz

Cul3r


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: WSPARCIE, MODYFIKACJE