Skocz do zawartości


Zdjęcie

uprawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zielak51

zielak51

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 October 2019 - 19:00

Witam ktoś mi wytłumaczy dlaczego na serwerze bardzo wolno rosną rośliny nawet przy zwiększeniu komendą prędkości rośnięcia dalej jest to bardzo wolne (oświetlenie nie jest problemem)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SzinDzeks

SzinDzeks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SzinDzeks

Napisano 28 October 2019 - 19:16

Na jaką wartość zwiększasz randomTickSpeed? Ile dla ciebie znaczy długo?



#3 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 28 October 2019 - 19:17

Im mniej TPS'ów tym wolniej rośnie, zawsze możesz to obejść tworząc duże (mam na myśli wielkie) pole uprawne. Masz jakieś pluginy? Jak tak zapodaj listę chyba że dla Ciebie są tajne i nie chcesz. Może tam tkwić problem. Może też blokować to "flaga" z world guarda.


.Paffcio94-Siema.png

.


#4 zielak51

zielak51

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 October 2019 - 19:23

Na jaką wartość zwiększasz randomTickSpeed? Ile dla ciebie znaczy długo?

nawet jak ustawie na 150 rosną za długo, chodzi mi tu o maszynkę do expa która przesuwa bloki piasku pod kaktusem i on rośnie szybciej a na serwerze w ten sposób w ogole nie urośnie nawet po 15 min a zwykłe uprawy rosną jakos 3-4 dni w grze 


Im mniej TPS'ów tym wolniej rośnie, zawsze możesz to obejść tworząc duże (mam na myśli wielkie) pole uprawne. Masz jakieś pluginy? Jak tak zapodaj listę chyba że dla Ciebie są tajne i nie chcesz. Może tam tkwić problem. Może też blokować to "flaga" z world guarda.

 

 

 

posiadam jeden plugin "logblock"


Użytkownik zielak51 edytował ten post 28 October 2019 - 19:22