Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SPRZEDAM] Reklama twojego serwera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Welnes

Welnes

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 October 2019 - 09:48

Witam,
prowadzę konto na instagramie, gdzie posiadam 50 tysięcy wyświetleń tygodniowo oraz zasięgi około 17 tysięcy osób tygodniowo. Są to gracze minecraft, a nazwa instagrama to kwadratowefakty. Zostawiam również kilka screenów ze statystyk:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Na instagrama wrzucam ciekawostki z gry, średnia liczba lajków pod każdym to około tysiąca po 12/16 godzinach. Mogę zaproponować reklamę Waszego serwera w ciekawostce, np. "Na serwer XXX w ciągu miesiąca zalogowało się ZZZ osób. IP serwera to: YYY" lub w mojej grafice o ciekawostce gdzieś na dole dodać napis "Polecany serwer minecraft: XXX IP: YYY". Mogę również dodać wpis na instastory, gdzie nigdy wcześniej nie było dodawanych wpisów, więc powiadomienie otrzymają wszyscy.
Jest dużo możliwości na reklamę, chcę się najpierw dowiedzieć tylko czy jesteście zainteresowani.
Pozdrawiam.
 
 
  • Sprzedam - Reklama twojego serwera
  • Cena - Do ustalenia, ponieważ jest bardzo indywidualna. Usługę mogę sprzedać przez allegro:)
  • Metoda zakupu - Bez żadnego problemu mogę sprzedać usługę przez allegro.
  • Kontakt - PW tutaj, mail: [email protected] lub discord: welnes#9027


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam