Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] [Technik] Server minecraft freebuild / survival

technik freebuild survival szukam administracja budowniczy budowle

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Roziak

Roziak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Roziak#9493
  • Roziak

Napisano 13 October 2019 - 00:03

Nazwa i opis projektu/serwera:

Cześć! Aktualnie jestem na etapie koncepcyjnym tworzenia serwera w tej lubianej przez nas grze, ale poszukuję kilku osób,

które mi w tym pomogą i generalnie to wszystko ogarniają (pluginy itd.) oraz może jakichś tam budowniczych, nie wymagam nie wiadomo czego, byleby ktoś umiał jakoś ładnie klocki stawiać i miał trochę wyobraźni.
Oczekuję:

- Ukończone 13-cie lat

- Troszkę "oleju w głowie"

- No i generalnie kogoś miłego :)

- Najlepiej discorda
Oferuję:

Pieniędzy nie jestem w stanie zaoferować, bo nie jest to wielki projekt, tylko mały, skromny serwerek postawiony na hostingu,

to co mogę zaoferować osobom chętnym do pomocy to:

- Ranga na serwerze

- Miła atmosfera

I jakieś tam benefity może :V
O mnie:

Więc tak, mam na imię Filip, mam 13 lat i jestem z Radomia,

generalnie niezbyt interesuje mnie tworzenie serwerów w tej grze po kilkudziesięciu nieudanych próbach, ale jakaś ochota mnie naszła.

Nie ma co tu więcej w sumie mówić, jak jakieś pytanka to zapraszam do wiadomości na jednej z platform, które poniżej zostały wypisane.
Kontakt:

Discord: Roziak#9493 (preferowana, najczęściej zaglądam)

Pv forum (od czasu do czasu)

e-mail: [email protected] (tutaj różnie, często zaglądam, ale wolniejszy kontakt, wiadomo)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 13 October 2019 - 17:49

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: technik, freebuild, survival, szukam, administracja, budowniczy, budowle