Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ruszająca się tekstura podczas kopania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dudi0903

dudi0903

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • dudi0903

Napisano 02 October 2019 - 12:26

Witam

Tekstura kopania w minecraft nie wiadomo czemu zaczęła się ruszać, przeinstalowałem grę, wyrzuciłem pliki .minecraft dalej to samo wczoraj gra działała bez zarzutów nic nie majstrowałem przy teksturach, karcie graficznej czy ustawieniach.

 

Nagrałem filmik poglądowy

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 02 October 2019 - 15:08

Na jakiej wersji grasz? Mody? Shadery?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 dudi0903

dudi0903

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • dudi0903

Napisano 02 October 2019 - 16:35

pełen oryginał na snapshot 19w39a i najnowsze wydanie 1.14.4



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 02 October 2019 - 19:28

pełen oryginał na snapshot 19w39a i najnowsze wydanie 1.14.4

Najnowsze snapshoty miały dużo zmian w silniku renderowania i takie zachowanie jest do przewidzenia.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 03 October 2019 - 10:36

Sam sprawdziłem z ciekawości. U mnie tego nie ma. W Twoim przypadku to problem techniczny z samym komputerem. Sprawdź czy masz najnowszą wersję Javy gdyż sporo tam się zmieniło jak powiedział @Katniss. Swoją drogą tak to jest jak się gra w niestabilne i najnowsze migawki. Utrata itemów i świata to standard w takich wersjach. Jeśli problemy nie ustępują nadal spróbuj najnowsze wydanie na dzień dzisiejszy 19w40a. Może coś da.


.Paffcio94-Siema.png

.