Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak skonfigurować vps'a pod serwer minecrafta na modach ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Cul3r

Cul3r

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • https://discord.gg/GDECKnh
  • Cul3r

Napisano 19 September 2019 - 08:16

Więc tak mam serwer w pukawce i chce go przenieść na VPS KVM strona 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 i wybrał bym ofertę "VPS Cloud RAM 2" dodam że to serwer z modami i nie chciał bym stracić progresu graczy.
Wiem to że musiał bym z ftp pukawki wszystko pobrać i przenieść na np. google drive gdzie komendą wget/wlink(nie pamietam) w linuxie na vps serwie wszystko  pobierze się z tego  linku.

O dedosy nie muszę się martwić bo OVH już w ofercie ma dobry anty-dedos.

Proszę tylko o pomoc w skonfigurowaniu takiego vps jakie komendy powinienem znać w linuxie by skonfigurować VPS i by odpalić plik serwera gdy go przegram. 
Czy myślicie że oferta VPS Cloud RAM 2 poradzi sobie z około 100 modami gdzie 1 by dodawał więcej mobów w minecraft na około 20-50 graczy?

Proszę o każdą pomoc link itp. itd. 

Tworze ten projek serwera już od 2 miesięcy i chciał bym żeby w przyszłości był to największy serwer z modami w Polsce. 

Dzięki temu że stremuje "reklamę" na twitchu 24/7 od 62dni , pisze na wielu forumach związanych z serwerami minecraft na modach mam już wiele osób co wspierają mnie w jaki sposób tylko mogą bo widzą że projekt ma ręce i nogi :)

Więc naprawdę z całego serca proszę o jaką kolwiek informacje sugestię na temat mojego problemu.

P.S . - Dla ciekawskich serwer nazywa się Cul3rMod.


Cul3r


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam