Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z odpowiednią konfiguracją!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 TGDM

TGDM

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 08 September 2019 - 20:02

Witam, założyłem serwer na hostingu titanaxe. Planujemy z kolegami ogólnie uruchomić ten serwer dla około 15-20 osób. Ogarneliśmy już jak ma wyglądać spawn itd. Lecz kompletnie nie orientuję się w temacie pluginów i ich odpowiedniego ustawienia. 

Szukam osoby, która pomogłaby mi to wszystko ogarnąć oraz odpowiednio ustawić! Za szczere chęci pomocy jestem w stanie  nagrodzić ;) Pozdro!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 LegoTech

LegoTech

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów
  • legotech15

Napisano 05 October 2019 - 17:10

Podstawowym pluginem serwerowym jest plugin Essentials , dodaje on komendy takie jak /fly , /heal itp.+

Należy również dodać plugin WorldEdit , aby łatwiej budować i edytować świat za pomocą magicznej siekiery,

Aby mieć jakieś zabezpieczenia polecam plugin WorldGuard , LWC i PermissionsEx te pluginy zabezpieczają , a za pomocą pluginu PermissionsEx można ustawić Permisjie dla gracza (czyli co gracz będzie mógł robić i jakie komendy wpisywać)

Aby łatwo zmieniać skiny nie wychodząc z serwera polecam plugin SkinChange.

Gdy na serwerze jest nudno można dodać tam jakiś plugin z dodatkami np, GadgetsMenu lub UltraCosmetics.

 

Aby mieć pluginy trzeba zainstalować silnik serwera Spigot najlepiej na wersje 1.12.2 , na tej wersji działa najwięcej pluginów :)

 

Mam nadzieje że pomogłem



#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 05 October 2019 - 18:34

Aby łatwo zmieniać skiny nie wychodząc z serwera polecam plugin SkinChange.

 

Aby mieć pluginy trzeba zainstalować silnik serwera Spigot najlepiej na wersje 1.12.2 , na tej wersji działa najwięcej pluginów :)

SkinsRestorer

 

Nie cofajmy się w rozwoju, prawie wszystko jest już na 1.14 a jak nie ma to są alternatywy.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/