Skocz do zawartości


Zdjęcie

Netherowe brodawki nie chcą rosnąć

brodawki nie rosną

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 VanKiller

VanKiller

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • VanKiller

Napisano 03 September 2019 - 18:22

Witam,

Mam problem z brodawkami. Nie chcą rosnąć, a dokładniej osiągać pełną dojrzałość. Zatrzymują się na drugim stadium rozwoju, zarówno w netherze jak i w normalnym świecie. Próbowałem różnych sugestii z internetu typu rozlej obok lawę, spróbuj na innym biomie, ale niestety nie pomogły. Wie ktoś w czym może być problem?

Minecraft 1.14.4 - zarówno singleplayer jak i serwer bukkit.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 September 2019 - 21:02

Weź wrzuć /gamerule randomTickSpeed 10000 i zobacz czy wtedy Ci urosną (co to robi, to przyspiesza różne losowe wydarzenia w grze, poprzez zwiększenie ilości bloków na chunk które są losowo wybierane do tych akcji (domyślnie 3)).

 

Also, to jak szybko rosną brodawki nie jest zależne od absolutnie niczego. To czy postawisz lawę obok, ani biom, ani dosłownie nic innego nie ma na to wpływu. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 VanKiller

VanKiller

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • VanKiller

Napisano 07 September 2019 - 11:25

Dzięki za odpowiedź.

Problem rozwiązany. W nowej wersji usunięto ostatnią teksturę brodawek... Te które miałem były dorosłe mimo że na nie nie wyglądały.

Pozdrawiam.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: brodawki, nie, rosną