Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy][Lore][Denizen] CrazyRPG poszukuje nowych rąk do pomocy

Szukam Budowniczych Pomoc Budowniczy RPG Creative Denizen Discord Free WorldEdit

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ShadedPL

ShadedPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • https://discord.gg/Gsqqnkm
  • Shaded

Napisano 24 sierpień 2019 - 06:47

Witam serdecznie,
 
w związku z ostatnimi wydarzeniami, wszyscy mają trochę więcej czasu i serwer CrazyRPG bierze się znów do porządnie roboty i szuka powiewu świeżości w postaci nowych osób, pełnego zapału, chętnych do pomocy przy pracach upiększająco-końcowych, jak i również w pisaniu i skryptowaniu questów.
 
Jest do zrobienia cała gama zadań od prostych typu udoskonalenia szlaków, rozbudowa istniejących lokalizacji, aktualizacja miejsc o nowe bloki (mamy lukę między 1.11 a 1.15), czy też kompleksowe budowy od zera.
Także dla każdego coś się znajdzie na miarę jego możliwości, w naszym słowniku nie ma "za ambitne, nie umiem".
 
Nie wymagam żadnych zdjęć ani portfolio, choć zawsze mile widziane bo wiem wtedy na czym stoimy jeszcze zanim rozpoczniemy współpracę. Mimo wszystko dostajecie na start pełne zaufanie i jeszcze pełniejsze w postaci WorldEdit jeśli się sprawdzisz. Mamy możliwość cofnięcia edycji konkretnego gracza, więc nawet jeśli zbudujesz coś nieodpowiadającego naszym standardom, okażesz się być trollem, albo sam nie jesteś zadowolony ze swojego pracy (samokrytyka to bardzo szlachetna cecha) nie ma najmniejszego problemu wrócić do punktu wyjścia.
 
Nie wymagam też minimalnego wieku bo nie raz byłem bardzo pozytywnie zaskoczony co młodzi potrafią, a często ich w przypadku mamy do czynienia z jeszcze gorącą stalą, którą łatwo uformować, więc jeśli chcesz podszlifować umiejętności jesteś pod właściwym adresem. A tak jak mówiłem, nawet jak nie wyjdzie można cofnąć.
 
Nawet jeśli nie masz drygu budowlanego ale świerzbią Ci palce to chętnie przyjmę pomoc przy właśnie takich prostych zadaniach typu doskonaleniu szlaków i tworzeniu elementów małej architektury.
 
Mamy też otwarte pozycje na skrypterów Denizen (kodowanie fabuły questów) aby rozbudować na razie trochę ubogą bazę questów. Mamy przygotowaną gotową paczkę z instrukcją żeby móc zacząć przygodę z kodowaniem i przy okazji nauki czegoś nowego. Doświadczonych w Denizenie oczywiście przyjmujemy z jak najszerzej otwartymi rękami!
 
Mamy także otwarte pozycje na Lore, dużo historii i questów zostało jeszcze do napisania i chętnie przyjmiemy wirtuozów pióra.
 
 
Oferujemy możliwość uczestnictwa w projekcie, który ma wieloletnią historię i pozostawienia w nim śladu po sobie, tak jak robili to obecni budowniczy i pisarze.
 
I to też traktujemy jako zapłatę. Oferowanie za pomoc pieniędzy byłoby zniewagą dla dotychczasowych budowniczych, których kierowała pasja a nie chęć zarobku. Oczywiście wszyscy pomagający trafiają do pokoju sławy.
 
Jeśli czujesz się na sile i masz motywację do działania to przyjmiemy Cię z otwartymi rękami.
 
Oto kilka screenów, oddających jedynie śladowe ilości dotychczasowego ogromu prac włożonych w to dzieło:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
Chętnych do pomocy zapraszam na nasz Discord:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
Dzięki za przeczytanie i mam nadzieje, że do zobaczenia!
 
~Shad

Użytkownik ShadedPL edytował ten post 16 marzec 2020 - 13:59


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szukam Budowniczych, Pomoc, Budowniczy, RPG, Creative, Denizen, Discord, Free, WorldEdit

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych