Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mógłbym zostać członkiem administracji.

Inne

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wezzo69

Wezzo69

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Wezzo

Napisano 17 August 2019 - 18:49

Witam, jestem Mikołaj i mam 15 lat. W minecrafta gram już od 5 lat, lecz przygodę z serwerami zacząłem 4 lata temu. Przez pierwsze 3 lata byłem normalnym graczem na serwerach, bez żadnych wymagań, jednak pragnąłem osiągnąć cos więcej.. - chciałem zostać członkiem administracji na pewnym serwerze

I udało się! Przyjęli moje podanie i byłem Chatmodem, potem Strażnikiem, a na końcu Tutorem, była to moja najwyższa ranga, gdyż potem odeszłem z administracji, wszystkie te obowiązki lekko mnie przerosły... Jednak przeszło mi po 2 miesiącach xD, grałem już na innym serwerze przez kolejny miesiąc, oczywiscie tam też udało mi się zostać Adminem, jednak również odeszłem, tym razem po 3 miesiącach. Dzisiaj znów jestem  bez serwera na którym mogę wprowadzać kulturę, porządek i ład. Dlatego piszę ten post, znów chciałbym być adminem...

Więc tak, jak pisałem powyżej, jestem Mikołaj i mam 15 lat, doswiadczenie w administratorowaniu mam nie małe, ogarniam te wszystkie komendy (./kick ./tempmute ./mute ./jail ./ban  itp.) Jestem opanowany, sumienny w wypełnianiu swoich obowiązków, sprawiedliwy, pomocny. Widziałem również że inne osoby płacą swoim adminom za spełnianie obowiązków, jednak ja nie oczekuję zapłaty, chcę być adminem, bo po prostu mam do tego chęci, a jego obowiązki będę wykonywał z przyjemnoscią. Liczę na zainteresowanie moim postem i gratuluję tym którzy przeczytali to do końca xD.

 

                                                                                                                                                     Pozdrawiam, Mikołaj "Wezzo"


Użytkownik Wezzo69 edytował ten post 17 August 2019 - 18:52


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Programista Nayamo

Programista Nayamo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Nayamo

Napisano 18 August 2019 - 00:55

XD



#3 GriphithPL

GriphithPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • GriphithPL

Napisano 18 August 2019 - 15:52

XDDD,kolego poczekaj.

Po pierwsze,jest to forum "Poszukuję" a nie "chce zostać"

Może i masz jakieś umiejętności bo aż byłeś na dwóch serwerach,to brawo.

Ale należy znać jednak więcej komend niż "ban/kick" itd,tak jak tu je podałeś.

Dobra,ale jeżeli masz zostać adminem by po kilku dniach/miesiącach opuszczać serwer i to jeszcze dlatego,że cię to przerosło.

Wiec nawet nie masz szans,bo nikt nie będzie cie "zatrudniał" jak odchodzisz kilka razy bo cie to przerosło.

Na serio?

Rozumiem jeszcze gdyby był powód np że nie masz czasu albo masz jakąś poważną sytuacje w życiu,ale z tego powodu?

NIKT Cię nie przyjmie. Powodzenia w szukaniu tej roli "XD"



#4 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 18 August 2019 - 16:24

XDDD,kolego poczekaj.

Po pierwsze,jest to forum "Poszukuję" a nie "chce zostać"

Może i masz jakieś umiejętności bo aż byłeś na dwóch serwerach,to brawo.

Ale należy znać jednak więcej komend niż "ban/kick" itd,tak jak tu je podałeś.

Dobra,ale jeżeli masz zostać adminem by po kilku dniach/miesiącach opuszczać serwer i to jeszcze dlatego,że cię to przerosło.

Wiec nawet nie masz szans,bo nikt nie będzie cie "zatrudniał" jak odchodzisz kilka razy bo cie to przerosło.

Na serio?

Rozumiem jeszcze gdyby był powód np że nie masz czasu albo masz jakąś poważną sytuacje w życiu,ale z tego powodu?

NIKT Cię nie przyjmie. Powodzenia w szukaniu tej roli "XD"

Czy ja wiem, w dzisiejszych czasach przyjmuje się do administracji jedynie osoby, które:

- są za free

- nie zachowują się jak dzieci

- siedzą od rana do nocy

- nie pyskują

Zbyt surowo oceniasz ludzi, realia są dosyć inne  ;)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Inne