Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję Programisty/Technika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Xaders

Xaders

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 04 August 2019 - 18:56

Witam wszystkich, którzy chętni byli odwiedzić mój wątek :D

 

Przechodząc do dokładniejszego opisu - poszukuję Programisty/Technika, który zdołał by napisać odpowiednie, rozbudowane pluginy/skrypty jakich mało.

 

Trochę o mnie - Na samym początku chciałbym oznajmić, że nigdy nie byłem żadnym właścicielem serwera, lecz pomagałem przy tworzeniu mniejszych. Uczestniczyłem w projekcie stworzenia dość nietypowego oraz mało popularnego trybu, który chciałbym ukończyć :)  W "ekipie", byłem odpowiedzialny za stworzenie txt oraz mapy. Żadne z nich nie jest ukończone :/, ponieważ samemu serwera nie zdołam zrobić a pomoc zawsze się przyda :D Txt jeszcze nikt nie widział, dlatego że "ekipa" nie wytrzymała, więc jeszcze nie został on oceniony a mapa jest gotowa tylko z terenu, samodzielnie zdołam ją ukończyć.

 

Co mogę zaoferować? Miło spędzony czas (mam nadzieję, że zdołam tego dokonać) oraz innych fajnych przygód :P 

 

Nie wiem co mógłbym jeszcze tutaj dodać, więc ewentualne pytania jak i propozycje proszę wysyłać mi w wiadomości prywatnej. 

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam