Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie mody na publiczny serwer?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Akashi_69

Akashi_69

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 29 July 2019 - 15:27

Witam mam pytanko jaki mod/typ serwera ma teraz największe prawo bytu?
Myślę nad pixelmonem jednak nie wiem czy da się teraz na tym jakoś wybić.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 29 July 2019 - 21:15

Jeżeli zamierzasz wziąść folder z kilkudziesięcioma losowymi modami i wrzucić to po prostu na serwer to masz 100% szans, że się nie uda. Tak samo z samym pixelmonem. Jeżeli chcesz cokolwiek osiągnąć powinieneś się trochę pobawić w konfiguracje tak aby mody były od siebie gameplayowo współzależne oraz powinieneś obmyślić sobie ogólne założenia. Jeśli nie chce ci się robić powyższych nie polecam tykania tematu, szkoda czasu i pieniędzy

#3 Akashi_69

Akashi_69

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 29 July 2019 - 22:37

Jeżeli zamierzasz wziąść folder z kilkudziesięcioma losowymi modami i wrzucić to po prostu na serwer to masz 100% szans, że się nie uda. Tak samo z samym pixelmonem. Jeżeli chcesz cokolwiek osiągnąć powinieneś się trochę pobawić w konfiguracje tak aby mody były od siebie gameplayowo współzależne oraz powinieneś obmyślić sobie ogólne założenia. Jeśli nie chce ci się robić powyższych nie polecam tykania tematu, szkoda czasu i pieniędzy

Chcemy z ekipą stworzyć duży projekt tylko pytanie właśnie gdzie mamy największe szanse na sukces RPG czy Pokemony czy moze jakiś inny mod?



#4 unrestricted

unrestricted

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • 1024#0855
  • Nintendo3sd

Napisano 02 August 2019 - 22:21

To musi być twój własny, unikalny pomysł ;)

 

Jak chcesz stworzyć 'duży projekt', to powinien być on orginalny, niepowtarzalny, oraz, co najważniejsze, żeby bawił użytkowników serwera.

 

Musisz się zastanowić, co chcesz stworzyć, bo inaczej, jak powiedział kolega powyżej, będzie to po prostu, koło cierpienia i porażek.

Strata pieniędzy, czasu, i zdrowia psychicznego, nie brzmi zbyt dobrze, czyż nie?

 

Zastanów się! Wyraź się!