Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Sponsor][[Grafik] Project Salvos


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 09 July 2019 - 16:34

Witam serdecznie, poszukuję sponsora i grafika do mojego, powstającego od jakiegoś czasu projektu Salvos. 

Na początek kilka słów o tym czym to właściwie jest: będzie to serwer oparty o paczkę autorskich modyfikacji dodających nowe bloki, biomy, moby, bossy etc, całość zawierałaby niektóre elementy mmorpg np. skille, jednocześnie jednak nie chcę odchodzić zbyt daleko od pierwotnego klimatu minecrafta. Dlaczego nie użyć już istniejących modyfikacji? Odpowiedź jest bardzo prosta - aby nie ograniczać sobie bazy graczy wymaganiami sprzętowymi, a dodatkowo daje nieskończone pole do wprowadzania własnych rozwiązań i pomysłów. Naturalnie dysponuję osobami zdolnymi do wykonania tego w swoim zespole.

 

Dlatego potrzebny jest grafik potrafiący wykonywać tekstury bloków, itemów etc. Zadanie to w większości przypadków nie powinno być trudne, natomiast będzie tego sporo. Naturalnie oferuję zapłatę do uzgodnienia.

 

Od sponsora oczekiwałbym natomiast zapewnienia maszyny serwerowej i innych inwestycji związanych z pracami. W zamian otrzymywałby spory procent (do uzgodnienia) z zysków. Szczegóły związane z planem biznesowym przedstawię w prywatnym kontakcie. 

 

O mnie:

Jestem Franek, mam 19 lat i jestem na dyle niedorosły, że tworzę serwer minecraft.

 

Kontakt:

Discord: benio1394#1116



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 JokeRR

JokeRR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • CyganZMiasta#2117
  • OmiGamesPlay

Napisano 09 July 2019 - 16:48

Zapraszam na priv :)