Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Rico Szop

Rico Szop

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 July 2019 - 10:13

Witam forumowiczów !

Postanowiłem się z Wami podzielić moją inwencją twórczą ;) i zaprezentować Wam ciekawy (przynajmniej w mojej opinii) dom/willa w minecraft i przy okazji zaprosić na mój kanał yt Rico Szop :).

Opinie i łapki mile widziane :).

 

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 06 July 2019 - 10:49

Przepraszam bardzo, ale co to jest za syf?

 

Respack tak paskudny, że chyba znowu rzygnę, ugh hi-res tekstury na sześcianach *bleh*, a przez shadery kompletnie nic nie widać.

Na pocieszenie chociaż to, że z większej odległości w ogóle nie widać tej tekstury, zamiast tego wszystko się zlewa w solid color.

 

Sam dom to mieszanina różnych bloków, które nie pasują do siebie kolorystycznie, zbyt dużo głębi i różnych dziwnych wcięć, przez które również nic nie widać. No i ten respack... Nie dość, że brzydki do granic możliwości to jeszcze nie obsługuje połowy bloków.

Budowla strasznie kanciasta, dużo różnych wybrzuszeń w dziwnych miejscach, dziury w dachu w miejscach gdzie dałeś te murki, cokolwiek one mają reprezentować.

A całość na deser obrzucona taką ilością "ozdóbek" i innych pierdółek, że ja już tam przestaje widzieć cokolwiek.


  • Lewonier! lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Minecraft, minecraft, minecraft dom, minecraft budowle, minecraft budowla, minecraft willa, minecraft budowanie, minecraft rico szop, minecraft Rico Szop, Minecraft Rico Szop