Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje serwera na którym moge być

poszukuje budowniczy administrator moderator serwer

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 DmcYouTube

DmcYouTube

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Mr_Crystal

Napisano 04 July 2019 - 17:49

Poszukuje serwera na którym moge być budowniczym,modratorem,administratorem pisać w odpowiedziach



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 T4ku

T4ku

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 04 July 2019 - 21:00

Poszukuje serwera na którym moge być budowniczym,modratorem,administratorem pisać w odpowiedziach

Szlak jasny zaraz mnie trafi. JAK MOZNA NIE OGARNIAC ZE SA 2 ZAKLADKI : ZOSTANE i POSZUKUJE. POSZUKUJE JEST DLA TYCH CO SZUKAJA ADMINISTRACJI DO SERVERA A ZOSTANE TO WLASNIE TAM POWINIENES NAPISAC ZE CHCESZ ZOSTAC ADMINISTRATOREM LUB KIMS INNYM. to takie trudne?



#3 vYori

vYori

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 July 2019 - 22:25

Opisz siebie kolego. Ile masz lat, swoje zainteresowania itd.

#4 DmcYouTube

DmcYouTube

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Mr_Crystal

Napisano 05 July 2019 - 13:59

Opisz siebie kolego. Ile masz lat, swoje zainteresowania itd.

13 lat zainteresowania na profilu


Szlak jasny zaraz mnie trafi. JAK MOZNA NIE OGARNIAC ZE SA 2 ZAKLADKI : ZOSTANE i POSZUKUJE. POSZUKUJE JEST DLA TYCH CO SZUKAJA ADMINISTRACJI DO SERVERA A ZOSTANE TO WLASNIE TAM POWINIENES NAPISAC ZE CHCESZ ZOSTAC ADMINISTRATOREM LUB KIMS INNYM. to takie trudne?

tak bardzo trudne nie musisz od razu używać capslocka nie mogłeś po prostu napisać że napisałem to w złym teamcie?



#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 July 2019 - 19:06

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poszukuje, budowniczy, administrator, moderator, serwer