Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomoc z enderchestem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiewiur fajen

wiewiur fajen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • wiewiur_fajen

Napisano 02 July 2019 - 23:20

czesc kupilem serwer na enderchest.pl za chyba 50 groszy ofertę Starter i wybrałem skyblock na 1.8.8 wszystko śmiga itp pokazuje ze serwer online ale gdy wchodze w mc to jest "Cant connect to server" i nie można wejść póbowałem reinstalację i zmieniłem na 1.11.2 ale nie działa. pomóżcie!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 July 2019 - 06:26

1.8.8 1.11.2? Czemu takie stare wersje?

Za mało informacji, screeny jakieś.

 

Jak za 50 groszy coś kupisz to ja tak szczerze nie spodziewałbym się niczego nawet działającego.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 MiamiBear

MiamiBear

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 70 postów

Napisano 03 July 2019 - 11:48

Odpuść sobie, Enderchest był do tej pory najgorszym hostingiem z jakiego miałem okazję korzystać i nie polecam nikomu.


  • Lewonier! lubi to

 Dotacje w formie  :diament: diaxów:


#4 JaJestemZWamiYT

JaJestemZWamiYT

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 July 2019 - 15:21

Przenieś się na TitanAxe.pl Jestem bardzo zadowolony z ich sług.
 



#5 NixonxD

NixonxD

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • tak
  • NixonxD

Napisano 29 July 2019 - 19:16

Zapewne nie masz minecraft premium i grasz na jakimś luncherze non-premium co oznacza że server po 1 stracie bez konfiguracji jest domyślnie ustawiony na premium. Aby rozwiązać twój problem wejdz w pliki servera odnajdz server.properties i poszukaj linijki  z opcją Online mode true  potem zmień true na false zapisz i zrestartuj server i gotowe