Skocz do zawartości


Zdjęcie

SashaNowBack

Administrator

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SashaNowBack

SashaNowBack

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 June 2019 - 22:38

 1f47e.pngHi

 

Chciałbym zaoferować swoją pomoc jako administrator bądź moderator twojego serwera! Aktualnie mam siedemnaście lat oraz uczęszczam do technikum o profilu informatycznym. Uczę się prężnie języków programowania takich jak c++, c# oraz python. Jestem typem osoby nielubiącej rutyny, bardzo zaangażowanej oraz jeżeli za coś się poważnie wezmę, zawszę robię wszystko do perfekcji. Posiadam szeroko pojęte doświadczenie na temat zarządzania serwerem. Specjalizuję się w rozwiązywaniu konfliktów, nadzorowaniu pracy całego zespołu oraz o dbanie o dobre imię serwera. Potrafię pisać skrypty na poziomie średnio-zaawansowanym. Do moich zalet należy zaliczyć m.in.: wysoka aktywność, dojrzałość, spore doświadczenie oraz co najważniejsze uczciwość i sumienność. Chciałbym oddać cząstkę siebie kolejnemu serwerowi oraz nie zrezygnować po tygodniu, łatwo się nie poddaje. Od administracji wymagam jedynie uczciwości, dojrzałości oraz zaangażowania. 

 

Co do moich umiejętności postarałem się wypisać te najważniejsze, które są ułamkiem tego co oferuję...

  1. Instalacja oraz konfigurowanie silnika forum (mybb/ipb/ips),
  2. Wgranie lub modyfikowanie strony serwera (wszystkie niezbędne rzeczy typu podpięcie bazy danych itp.).
  3. Obszerna wiedza na temat prowadzenia oraz zarządzaniem serwerem,
  4. Konfiguracja oraz wgrywanie pluginów,
  5. Pisanie oraz edytowanie skryptów,
  6. Tworzenie prezentacji serwera, prostych grafik.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą odezwij się na...

  • Discord: SashaKING#5415,
  • Wiadomość prywatna.

!!! Szukam stanowiska na serwer już rozkręcony, jeżeli twój serwer jeszcze nie ujrzał światła dziennego nawet do mnie nie pisz.


Użytkownik SashaNowBack edytował ten post 25 June 2019 - 22:40


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Administrator