Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Moderator][Helper] PirateLands


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziomek393

Ziomek393

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • ZiemekG

Napisano 25 May 2019 - 14:07

Witajcie! Poszukuję Moderatorów oraz Helperów na serwer PirateLands. Projekt jest już prawie gotowy do premiery, potrzebujemy jeszcze skompletować administrację,

która mogłaby poświęcać swój czas na obecność na już otwartym serwerze.

 

*O projekcie

Serwer PirateLands jest serwerem rozbudowującym motyw SV+Frakcje, poprzez dodanie takich opcji jak pływanie własnoręcznie zbudowanymi statkami,

wprowadzenie serwerowej ekonomii opartej o fizyczną walutę, czy system RolePlay, mający za zadanie wprowadzić politykę i rozbudowaną interakcję frakcji na serwer.

 

*Oferuję

- serwer na dobrym hostingu - maxcraft

- stronę www serwera

- serwer discord administracji

- rangę Moderator/Helper

- funkcję fabularną w RolePlay'u serwera

 

*Oczekuję

- wieku 13+

- kultury osobistej

- poprawności w pisaniu

- sumienności, regularnej aktywności, zaangażowania

- odpowiedzialności

 

*O mnie

Jestem Ziemek, mam 17 lat. Moim hobby jest tworzenie serwerów Minecrafta, eksperymentując z formułą klasycznych trybów.

 

*Kontakt

Poprzez komunikator craftportal

 

Zapraszam!


Użytkownik Ziomek393 edytował ten post 26 May 2019 - 17:57


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Fabian Drzyzga

Fabian Drzyzga

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • FabianosKabanos#0377

Napisano 29 May 2019 - 20:59

Czesc! Mam na imie Fabian i mam 13,5 lat, Jestem zainteresowany rekrutacja na helpera, nie moda poniewaz nigdy nie mialem okazji byc administratorem na serwerze. Cos o sobie? W mc zagralem 1 raz w wieku 7 lat, jestem kulturalny, lubie pomagac innym, czesto moge byc aktywnym na serwerze, moge nawet codziennie wejsc. Po wiecej informacji mozemy pogadac na Discord, Ts, Skype ;)

#3 Ziomek393

Ziomek393

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • ZiemekG

Napisano 30 May 2019 - 22:08

Rekrutacja została już zakończona



#4 _Rafal_

_Rafal_

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 30 June 2019 - 17:00

Witajcie! Poszukuję Moderatorów oraz Helperów na serwer PirateLands. Projekt jest już prawie gotowy do premiery, potrzebujemy jeszcze skompletować administrację,

która mogłaby poświęcać swój czas na obecność na już otwartym serwerze.

 

*O projekcie

Serwer PirateLands jest serwerem rozbudowującym motyw SV+Frakcje, poprzez dodanie takich opcji jak pływanie własnoręcznie zbudowanymi statkami,

wprowadzenie serwerowej ekonomii opartej o fizyczną walutę, czy system RolePlay, mający za zadanie wprowadzić politykę i rozbudowaną interakcję frakcji na serwer.

 

*Oferuję

- serwer na dobrym hostingu - maxcraft

- stronę www serwera

- serwer discord administracji

- rangę Moderator/Helper

- funkcję fabularną w RolePlay'u serwera

 

*Oczekuję

- wieku 13+

- kultury osobistej

- poprawności w pisaniu

- sumienności, regularnej aktywności, zaangażowania

- odpowiedzialności

 

*O mnie

Jestem Ziemek, mam 17 lat. Moim hobby jest tworzenie serwerów Minecrafta, eksperymentując z formułą klasycznych trybów.

 

*Kontakt

Poprzez komunikator craftportal

 

Zapraszam!

Siema  Ziemek! Mam 15 lat. Moim hobby w realu to budowanie i konstruowanie rożnych rzeczy, a w minecraft to budowanie

Myślę, że moje krótkie podanie cie zaciekawi  :)



#5 rudyzomek

rudyzomek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 13 July 2019 - 18:31

Dzień dobry chciałbym zgłosić się na Moderatora lub admina na waszym serwerze. coś o mnie Mam na imię Błażej Mam 14 lat kiedyś byłem 3 razy adminem na serwerze minecraft często uczęszczam na serwerach minecraft mini games skywars bedwars Doświadczenie:Durze moje zainteresowania: Piłka nożna Straż Pożarna Myślę że dodacie mnie do team admin na waszym serwie Z góry dziękuję!



#6 Majunia200

Majunia200

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Majunia200
  • Majunia200

Napisano 13 July 2019 - 20:11

Cześć! Jestem Maja :) Mam 13 lat i w minecrafta od 6 lat. Stanowisko jest dla mnie obojętne ^^ Chętnie pomogę w budowach;) Dobrze znam ortografię, więc o to nie trzeba się bać. Znam komendy. Mogę poświęcić dużo czasu na serwer. Bardzo ochoczo poznam administrację, ponieważ lubię poznawać nowych ludzi. Posiadam konta na Discordzie, Facebooku i Skype.

Użytkownik Majunia200 edytował ten post 13 July 2019 - 20:12

Zapraszam na mój kanał na YouTube ---> Maja Duskmountain


#7 Gonti

Gonti

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Gonti#4212
  • Gontiu

Napisano 13 July 2019 - 22:22

Cześć! Jestem Maja :) Mam 13 lat i w minecrafta od 6 lat. Stanowisko jest dla mnie obojętne ^^ Chętnie pomogę w budowach;) Dobrze znam ortografię, więc o to nie trzeba się bać. Znam komendy. Mogę poświęcić dużo czasu na serwer. Bardzo ochoczo poznam administrację, ponieważ lubię poznawać nowych ludzi. Posiadam konta na Discordzie, Facebooku i Skype.

 

Siema  Ziemek! Mam 15 lat. Moim hobby w realu to budowanie i konstruowanie rożnych rzeczy, a w minecraft to budowanie

Myślę, że moje krótkie podanie cie zaciekawi  :)

 

 

Dzień dobry chciałbym zgłosić się na Moderatora lub admina na waszym serwerze. coś o mnie Mam na imię Błażej Mam 14 lat kiedyś byłem 3 razy adminem na serwerze minecraft często uczęszczam na serwerach minecraft mini games skywars bedwars Doświadczenie:Durze moje zainteresowania: Piłka nożna Straż Pożarna Myślę że dodacie mnie do team admin na waszym serwie Z góry dziękuję!

 

 

 

Widzę że czytać ze zrozumieniem nie umiecie

Napisał "Rekrutacja została już zakończona"