Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Pierwszy let's play

minecraft youtube lets play adventure talking podcast

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arbuzek007

Arbuzek007

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 10 May 2019 - 22:21

Hej!

Jest to moja pierwsza seria na kanale z minecraft'a. Czysty minecraft, bez tekstur tudzież modów. Sama gra i moje bełkotanie w tle. Zapraszam do oglądania :)!




craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 May 2019 - 09:15

Może podziel video na fragmenty (zależnie od tego co w nich robisz) i jak będziesz edytował to daj na dole pasek który pokazuje w którym momencie jesteś i przesuwa się wraz z filmem.

Troche mało ale mnie by bardziej zachęciło.

+ Więcej cięć (z jakimś ładnym przejściem) bo nikt nie chce patrzeć jak idziesz gdzieś 15 minut.

 

Czyste, niczym nie urozmaicone, lets playe są już dość nudne.

 

Innymi słowy, MORE JUICE!


  • Arbuzek007 lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 Arbuzek007

Arbuzek007

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 11 May 2019 - 12:32

Może podziel video na fragmenty (zależnie od tego co w nich robisz) i jak będziesz edytował to daj na dole pasek który pokazuje w którym momencie jesteś i przesuwa się wraz z filmem.

Troche mało ale mnie by bardziej zachęciło.

+ Więcej cięć (z jakimś ładnym przejściem) bo nikt nie chce patrzeć jak idziesz gdzieś 15 minut.

 

Czyste, niczym nie urozmaicone, lets playe są już dość nudne.

 

Innymi słowy, MORE JUICE!

Hej ! Ogólnie na początku po prostu chciałem by filmik był pozbawiony jakiegokolwiek montażu, taki pierwszy wprowadzający natomiast już dalsze moje potyczki w Minecraft będą na pewno o wiele bardziej zmontowane tak jak to zaznaczyłeś choć i tak nie będą one na pewno tak zmontowane jak na innych kanałach bo po prostu mnie się osobiście to nie podoba :P  Wielkie dzięki za opinie :)!







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraft, youtube, lets play, adventure, talking, podcast